Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Сваляне на килограми-Как!?


Bmw_Power

Recommended Posts

Кво се оплаквате бе били по 120 кила, аз бях 120 кила 10-ти клас а това беше преди 12 години, ](*,) ](*,) ](*,) ма трябва и аз да почна някакви диети че с тоя застоял живот и както свикнах и до тоалетната да ходя с колата съм качил бая кила, пък идва събор ша се дърпаме на пистата всеки килограм е от значение :D:D:D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 55
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • РусенскоВарено

    5

  • aris

    5

  • PVV

    4

  • Ludiq

    4

Най-много писали в темата

Кво се оплаквате бе били по 120 кила....

Аз дълги години бях около 70те килца....В момента, в който отказах цигарите (стигнах до 2 кутии бяло Боро за 24 часа ), наблегнах на гастрономии и вкусотии...Без да разбера станах към 100 оки...Сега съм "чист" от около 4 години и въпреки, че съм с много кила отгоре, се чувствам много по-добре...Цигарите много разказват играта на организма....

 

А за съвети, консултации с лекари и диетолози - смятам ги за излишни...Всеки "нормален" индивид над 20 години знае кое му се отразява добре и кои храни му помагат да отслабне... ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А за съвети, консултации с лекари и диетолози - смятам ги за излишни...Всеки "нормален" индивид над 20 години знае кое му се отразява добре и кои храни му помагат да отслабне... ;)

 

Не подценявай чуждия труд. Представи си, че те знаят маааааалко повече от нас за храните. А и самите храни няма как да ни помогнат да отслабваме. Особено, ако не са дозирани правилно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

Не подценявай чуждия труд. Представи си, че те знаят маааааалко повече от нас за храните. А и самите храни няма как да ни помогнат да отслабваме. Особено, ако не са дозирани правилно.

 

Не го подценявам - смятам го за безсмислен...пояснявам - в република България към този момент...

Имам една приятелка - диетоложка - прави ти диета за 15 минути - индекс ръст/маса/сланина - бла бла и взима 50 лева ако не се лъжа...

Жена ми ходи в Лил на "дебелариум"...Диета ти правят след едноседмично събеседване всеки ден, среща с психолог, изследване на всички секрети, течности и квото се сетиш, ХОРМОНАЛНО изследване, изследване за АЛЕРГИИ и предразположение към определени храни....След като ти изготвят диетата я започваш и си под лекарски контрол на всеки 2 дена...Ако се налага ти правят корекции....

В България няма такъв център и такова ниво на услуги, за специалисти в областта да не говорим... smile117

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Признавам, че никога не съм имала нужда да ходя на дебелариум. Само веднъж съм сваляла 9 кг. за 2 седмици, но тогава спортувах. От тогава до сега коригирам теглото си с 3-5 км., когато преценя, че донътите са ми дошли в повече. Но го правя бавно и без много усилия, за да няма сериозни последици за здравето ми. За това и не мога да споря с теб на тези теми.

Просто, при ударно сваляне на килограми е добре някой да те наглежда, че не се знае - знае ли се.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз моята жена съм е пращал доста пъти на "дебелариум", на специалисти, на доценти.... smile091

При нея положението е трагично, защото е винаги 8-10 кг. под нормата...И каквото и да прави не може да ги качи...

Не е ясно защо и след толкова лекари сме пак на изходната точка... :smt0344

Ех как й завиждам....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз моята жена съм е пращал доста пъти на "дебелариум", на специалисти, на доценти.... smile091

При нея положението е трагично, защото е винаги 8-10 кг. под нормата...И каквото и да прави не може да ги качи...

Не е ясно защо и след толкова лекари сме пак на изходната точка... :smt0344

Ех как й завиждам....

 

Темата е за точно обратното. Ако не си прочел - да ти напомня, че тук става дума за сваляне, а не за качване... Не за друго, а защото двете неща са доста различни. И да - при качване се искат много повече изследвания.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

Темата е за точно обратното. Ако не си прочел - да ти напомня, че тук става дума за сваляне, а не за качване... Не за друго, а защото двете неща са доста различни. И да - при качване се искат много повече изследвания.

Така е, темите са различни, но трудностите са сходни....

Та това, което съм разбрал за качване/сваляне на товар - много е важно преди започване на каквото и да било - изследвания с особен акцент в/у хормоните (във всяка клиника по ендокринология ги правят тези изследвания рутинно) и без крайности - всичко трябва да е с мярка и да се поставят "осъществими" цели...

 

п.с.И задължително изхвърляне на кантара - меренето през час/ден само може да навреди - 1 път месечно е достатъчно!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз за това си състояние обвинявам VALDO с неговата тема за ракиите, салатите .........и барбекюто и pow с неговите рецепти и пристрастяването ми да ги изпробвам всичките. smile049

 

Хехехехехехе, Пламене, ти си втория човек, дето му провалям диетата !!! :P Виж кой беше първия :mrgreen:

 

А наздраве, да ви е сладко!!! smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хехехехехехе, Пламене, ти си втория човек, дето му провалям диетата !!! :P Виж кой беше първия :mrgreen:

 

А наздраве, да ви е сладко!!! smile027

 

 

Да , ама глей кво става сега ! ( под надзора на жената ) :mrgreen:

post-2096-138453196888_thumb.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

До "PVV" - Давай само така - няма да съжаляваш :smt030

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С тея диети ще се видите в чудо, бре :)

Доста движение, богата на витамини храна и чисто месо - предимно рибка! Ей това правя аз и ми е добре...

Т'ва с диетите, яденето на трици и дехидратирането - не мисля да си го причинявам.

smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

smile126 smile126 smile126

 

Ицо, аз пък имам проблем като при жената на колегата aris, моля те направи нещо по пъпроса, че след 2 седмици откриват картинг сезона и за да участвам ми трябват поне още 10 килца отгоре... :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нищо няма да направя, ееей, неблагодарници, всеко маа, после се жалва, че зарад мене било станало 100 кила. :mrgreen: Затворил съм кухнята, до второ нареждане. smile001

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще настъпи криза и дебелите ще отслабнат , а нормалните ще изчезнат.

Бе като гледам криза е ма неотслабвам.

 

Иначе съм от 2 дена на тая диета и е трудно, хем съм сит хем ми се ядът разни работи дето не са от диетата.

 

И още нещо неразбрах може ли да се пие кафе или чай или нещо подобно, че като отида на кафене само вода пия, даите някъв съвет какво да си поръчвам друго.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Притеснено ми е малко да започна на Дюкан диетите. За мен определено е необходимо да получавам необходимите хранителни вещества. Няма как без витамини, щото рискувам (според мен поне) да започна да настивам ако някой кихне по телевизора. Т.е. какво правим като в началото на диетата муам месо но без салатка. Убедих се, че движението му е майката. Свалих около 6 кила за 2 седмици само от чистене на сняг на бензиностанцията (т.е. як фитнес), без да променям начина си на хранене. Тъпото е, че свърши снегът. Още по-тъпо е, че пак пропуших ](*,) (гнусен порок). Но лично, понеже имах живия пример - брат ми, който направи на Дюкан диетата и се стопи точно както бат Миро (tuningmania) го е показал нагледно на снимките, но не и без последствията - запек в началото, виене на свят понякога, отпадналост, сънливост и т.н. ми е някакси... Предвид това, че съм на работа от 9.00 сутринта до почти 1.00 през нощта не мога да си позволя отпадналост и виене на свят, камо ли сънливост. И в тоя случай ко праим. Как отслабваме.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Можеш да пиеш всякакви течности без захар - само с подсладител ( кола лайт ) кафета, чай, без сокове. Витамините и без това се вземат в химическа доза, ако си набавяте витамини само от плодове, то трябва да смилате по няколко килограма, така че витамини на хапове. За запека - трици. За другите симптоми не мога да кажа, не съм ги имал. За салатите какъв е проблема? След ударния режим има и редуване със зеленчуци почти без ограничения, просто без мазнини - никакви мазнини.

Хайде успех на всички, които се захванат, но прочетете първо книгите и помислете. Не надъхвам никой, самия аз не съм я минал цялата. Всеки си решава, но най-важното е да се информира и посъветва с лекар!

Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С тея диети ще се видите в чудо, бре :)

Доста движение, богата на витамини храна и чисто месо - предимно рибка! Ей това правя аз и ми е добре...

Т'ва с диетите, яденето на трици и дехидратирането - не мисля да си го причинявам.

smile027

При тебе си е ген бре,забрави да споменеш че хапваш и по кило баница през ден. smile049

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С тея диети ще се видите в чудо, бре :)

Доста движение, богата на витамини храна и чисто месо - предимно рибка! Ей това правя аз и ми е добре...

Т'ва с диетите, яденето на трици и дехидратирането - не мисля да си го причинявам.

smile027

При тебе си е ген бре,забрави да споменеш че хапваш и по кило баница през ден. smile049

 

Велко,това мазното дето го държиш в ръка,риба или баница е......? :-k smile004

http://podw.snimka.bg/friends/sreshta-v ... 0.17781420

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Баница е. То, аз и сладко ям. Не съм от желязо бре, хора smile027

Просто доста наблягам на витамините и чистото месце, като не изключвам и вредните неща, но по малко... Лишил съм се напълно от цигари и газирано, както и от мазнини в 90%. Намалил съм и алкохола до минимум. Пия доста водичка - 2-3 литра на ден, минимум! Гледам един колега по-горе пише за подсладители като заместител на захарта /кола лайт например/ - от това, по-голяма химия няма, а и е доста по-вредно от самата бяла захар. Пише ли light - стоя далеч. В щатите толкова са се изкривили, че има light sugar!!! Ако пък на някой му е интересно, какво точно ядем, нека си намери тези два филма:

Food Inc. - http://www.imdb.com/title/tt1286537/

Food matters - http://www.foodmatters.tv/

И двата филма са конкретно за щатите, но ако си мислим, че нас ни чака друго...в грешка сме. Ядем такива химийки в днешно време, че ми е гадно само като си помисля. ГМО няма да го споменавам дори...

Иначе - спорт му е майката. Лично аз, всяка събота катеря Витоша от югоизточната страна /3 часа нагоре, 1.5 обратно - ако има мераклий, компанията е винаго добре дошла/, през седмицата футболче и много маршируване пеша. По нататък във времето ще включа и плуване. Зимата + ски...

Та с една дума, освен че гледам да се храня здравословно /до колкото е възможно на днешно време де/, останалото е горене на енегрия. Движение!

А наздраве! smile117

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Точно така всичко става само със спорт и здравословна храна.Аз никога не съм правил диети,даже като спортист(с диета сигурно ще умра),сега от месец на сам ни развалиха кварталния стадион на които си побягвах вечер и усетих че съм качил 3-4 килограма.Смятам като се прибера за седмица да ги сваля със сутрешни кросчета по пясъчната ивица smile117 и плуване за разпускане.

И един съвет от мене като бивш спортист: -Идва времето на пролетната умора,взимайте витамини за да не се чувствате като парцали,кафето не е заместител,а вредител в случая.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

От няколко дни го търся и не мога да го намеря! Беше номинирам за Оскар и ми стана интересно.

За light съм съглаен на 100%! То майтапа с двойния бик-мак с допълнително майонеза и кола light вече е доста полулярен.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.