Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Сваляне на килограми-Как!?


Bmw_Power

Recommended Posts

Колеги нещо съм качил доста килограми тая зима и не се харесвам особено така,някой пазил ли е диети,правене на упражнения и такива неща че ми трябва спешно да ги махна. :mrgreen:

Няма да ям ако трябва по цял ден упражнения но ми е много спешно. :-k

Трябват ми 10-20кг да сваля ако е възможно.

:mrgreen: :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 55
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • РусенскоВарено

    5

  • aris

    5

  • PVV

    4

  • Ludiq

    4

Най-много писали в темата

И аз го искам същото , само че без да спра да ям. :mrgreen:

Помогнете ! smile012

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само с разделно хранене може да се свалят такива килограми.Виж в Гугъл,има такива диети.Аз ти препоръчвам и спорт.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само с разделно хранене може да се свалят такива килограми.

 

Дам, кюфтета в лявата буза, кебапчетата - в дясната smile048.

 

Сори за спама, съвсем искрено, не се сдържах просто smile049!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

сори за спама,

ама отворете БГ Мама

 

smile091 smile091 smile091 smile091

килца се топят като слезете от колите, ама не само до магазина ами smile117

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, това "спешно ми трябва" ??? да не се готвиш за някоя сватба, а:)

Освен това 10-20 кила колко % от теглото ти са?

От опит да ти кажа - глад му е майката. Иначе с ония простотии с разни хапчета и всичко да си ядеш или разделно хранене са causa perduta. Значи спираш всичко, което ти е вкусно и от останалото ядеш наполовина. Повярвай ми, има ефект. Поне при мен става. Ако искаш повече инфо на лични. Хайде успех smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега това не е като колата искам спешно еди какво си отиваш и го получаваш срещу някаква сума...

Доста по сложни са нещата...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Я бий едно ЛС на Боби Доктора, той с неговата диета обърна себе си и Миро(tuningmania) от хубави едри мъже на вейки направо, :mrgreen: хем за кратко време.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

До "Bmw_Power" - Това долу май съм аз ;) 40кг. за 4 месеца. Диетата е доста известна (потърси "Дюкан" или ми пиши за повече информация) и препоръчвана от доста Лекари, но трябва да си стриктен до фанатизъм. Ще ядеш протеини (пиле, риба, телешко, пуешко, яйца и обезмаслени млечни) - на корем, тоест.. ако искаш, изяждай по килограм на ядене. Ще пиеш много течности, без захар - като газирано може, даже Дюкан го препоръчва (всичко "Light"). Дано нямаш проблеми с бъбреците. Без брашно, без сладко и без мазно ще поживееш. За глад въобще забрави - само ще си забавиш метаболизмът, евентуално непоправимо. Аз не съм спортувал - даже по време на въпросната Диета, не е препоръчително. После, аз, половин година, без пропуск, си правих коремни пресички и лицеви опорки у дома. Поради липсата на въглехидрати, ще се чувстваш малко безсилен в буквалния смисъл на думата, но не е страшно. За няколко седмици ще свикнеш, да не говорим как ще ТИ се свие стомаха. Аз не вярвах с какви малки количества храна се докарвах до фаза: Преядох. Наистина.. Нужните количества хранителни вещества, за един човек, са много малки. Повечето хора прекаляват с тези количества безсмисленно и благодарение на безпроблемно (и даже по-добре от нормалното) работещите им метаболизми, не дебелеят..

post-870-13845319558_thumb.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честно! Не вярвах да видя такава тема и мислех че е шега :mrgreen: Но щом колега има нужда от съвети ще дам моя.

Фитнес, ходене(да речем дълги походи по Витоша), да избягваш някои храни ако можеш и много секс 8)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

tuningmania-евала за резултата и упоритоста ти

колегата Ludia-да вземе да обясни и той,че аз съм много впечатлен от негоите резултати

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има три книжки на Дюкан

"Чудото на ожесените трици" - много полезна за ВСИЧКИ по от обща култура + рецепти цена 9 лв

"Как да отслабнете за винаги" - Теория, философия и практика за диетата му с протеинови храни на корем +рецепти цена 12 лв

последната е с няколко стотин рецепти (350-450 не помняза) диетата му 12 лв

за три месеца свалих 20 кг и 2 месеца след започване на захранване съм все още с 20 кг по лек.

Преди 99,5

Сега 80,0

Прави се ДО 2 пъти в ЖИВОТА силно препоръчително е лекарски надзор, опастност от висок холестерол (от яйцата-ядат се без жълтъци и или се консумират трици и сладкиши с трици, НО ОВЕСЕНИ), опастност от повишена пикучна киселина - ПОДАГРА - пие се много течности за изчистване.

Няма ограничения в количествата храна само да е протеинова по неговите схеми, може и изкуствени протеини - не вредят.

Не сваляйте повече от колкото можете да задържите.

Опастност да се харесвате повече след отслабването smile091

И ако някой иска повече инфо да си купи книгите на спокойствие да помисли малко и да си реши сам. Аз почетох една седмица, мислех две, прецених дали мога да я спазвам и на работа, как и какво бих консумирал във заведение, абе общо взето си представих нещата преди да я почна. Има и минуси които трябва да се обмислят. За всеки е индивидуално. Аз по принцим не съм волеви човек, но с това успях. Засега де. Още не съм свършил с диетата. За мен е не само диета а и психика и начин на хранене и живот до някъде.

Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

До tuningmania ! :smt017

ЗАПОЧВАМ ! Като начало съм 115 кг. След три месеца пак ще пиша в темата .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тунингмания - я сподели писмен мат'рял, щото съм станал 120 кила вече! Или кажи от къде да си купя книгите.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има три книжки на Дюкан

"Чудото на ожесените трици" - много полезна за ВСИЧКИ по от обща култура + рецепти цена 9 лв

"Как да отслабнете за винаги" - Теория, философия и практика за диетата му с протеинови храни на корем +рецепти цена 12 лв

!

Е това е играта-100% проверено.Обаче или играеш по правилата или по добре не се захващай ,после може да има и обратен ефект. smile049

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравеите колеги

 

Трябваше да пуснете тази тема още януари та на събора да видим резултати, па може и някои да отнесе грамота за най-добри резултати.

Дано диетата има по-масов ефект, ще потърся книжките да се образовам малко и може и аз да се включа в списъка на отслабващите че съм станал пчти 120 кг. Лично мнение че различните диети деистват различно на различни организми или с различен успех. У наше село рекламират някакъв център дето те изследват и ти казват какви храни е добре да ядеш и какви не, но не съм се интересувал какъв е ефекта от процедурата.

 

 

Успех на започналите.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колегата tuningmania фрапира със снимков материал. Обаче има и друго предложение.

Аз и доста мои познати сме пили Ксеникал в различни етапи от живота си и всички са доволни. Особено първия месец сваляш доста килца без никакъв зор и това те мотивира. Иначе в дългосрочен план ходене му е майката. И лично според мен никакъв фитнес. Сърцето и без това е претоварено да влачи тези 120 кила, ако го накараш и да тича с тях най-много инфаркт да си докараш, недай боже. smile150 Тъй като това не е нормалното тегло, за което си проектиран, ходенето само по себе си е достатъчно упражнение.

Успех, че с тези килограми ще те подгонят от ЕС за въглеродния отпечатък smile091

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Който иска протеин може да си вземе от silabg.com примерно този

http://silabg.com/bg/6040-BSN-SYNTHA6-5-04-LBS.html

може да си вземете и някой фет бъърнър обаче задължително спорт.Футбол нещо по-интензивно,ако не само бягане!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Охх....и аз вече удрям 120 килца... smile049

 

При мен свалянето на килограми става по изпитана рецепта:

- спирам алкохола

- спирам всичко газирано, сокове, мокове....само ВОДА и кафе

- никакъв хляб

Наблягам на:

- овесени ядки

- зеленчуци

- бяло месо и риба

- нискомаслена извара

 

Трябва и малко smile096

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...При мен свалянето на килограми става по изпитана рецепта:

- спирам алкохола

- спирам всичко газирано, сокове, мокове....само ВОДА и кафе

- никакъв хляб

Наблягам на:

- овесени ядки

- зеленчуци

- бяло месо и риба

- нискомаслена извара

:smt017

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз за това си състояние обвинявам VALDO с неговата тема за ракиите, салатите .........и барбекюто и pow с неговите рецепти и пристрастяването ми да ги изпробвам всичките. smile049

п п Досега ако не греша преброих трима желаещи да отслабнат. На събора кантарчето е от мене и ше си мерим...........килограмите :mrgreen: smile021

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги нещо съм качил доста килограми тая зима и не се харесвам особено така,някой пазил ли е диети,правене на упражнения и такива неща че ми трябва спешно да ги махна. :mrgreen:

Няма да ям ако трябва по цял ден упражнения но ми е много спешно. :-k

Трябват ми 10-20кг да сваля ако е възможно.

:mrgreen: :mrgreen:

 

Да не сваляш за категория? :lol:

 

Майтапа на страна. Като жена имам не-малък опит с диетите и преди няколко години осъзнах, че това е губене на време.

 

Нещата, които преебават стомаха:

-глад

-хапчета, които подтискат апетита

-всякакъв вид безумни диети на принципа:

зелева супа; днес ям месо, а утре салата, а на третия ден тесто, а на четвъртия нищо не ям

 

Истината е в движението и броенето на калориите. Само така има ТРАЙНИ резултати.

 

Ще го обясня по-лесно, като направя съпоставка с автомобил.

 

Ако една кола с карбуратор я почерпиш с малко повече бензин - тя не го изгаря, а го изхвърля. За наше съжаление, организма ни не е точно като ДВГ и вместо да изхвърля ненужното - го трупа "за черни дни" Това е и причината да качваме.

Ядем толкова, колкото преди 10 години, но дебелеем. Как става това?

Ами аз например преди 10 години тренирах, ходих десетки километри пеша и си свирках. Сега ходя от входа до паркинга и обратното. :smt018 Т.е. получавам доста повече, отколкото изразходвам. И така - неизгорените калории си се трупат за светлото бъдеще, когато ще спортувам и пак ще ходя с километри пеша.

 

Ако ще е диета - посъветвайте се с диетолог. Всичко останало е опит да се повредиш, при това трайни. Я стомах ще откаже да работи нормално, я черен дроб. :smt018

 

Ако наистина искаш да свалиш ударно кила - трябва да имаш мого свободно време, за да тренираш поне по 2 пъти на ден и да спазваш адски строг режим на хранене под пряк контрол на професионалист. Нещо, което не на всеки спортист се отдава. Да не говорим за обикновен човек.

 

И не си мисли, че след като постигнеш желаните резултати няма да качиш отново, ако започнеш да си похапваш пак като преди. Напротив - получава се ефекта на "Йо-Йо"-то. Да не кажа и по-лошо.

 

Когато започне да ми тежи нещо - винаги се обръщам към този калкулатор.

 

Със стъпка 2 разбираш колко "гориво" ти трябва на ден при сегашните килограми. След това преценяваш от колко можеш да се лишиш, а чак после започва ГОЛЯМОТО БРОЕНЕ (стъпка 1)! Хубавото е, че през последните години доста от продуктите, които ги има на пазара бяха качени в базата данни с храни. Нещо, което много ти помага. И все пак предупреждавам, че се иска много дисциплина за подобно нещо. Както и време. За една седмица можеш да свалиш много, но не килограми, а вода. Нещо крайно непрепоръчително.

 

И последно: Тялото на всеки един от нас има килограми, към които се стреми. При това без да пита дали дрехите ни стоят добре или не. smile049

 

Поздрави и успех в начинанието. :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз и доста мои познати сме пили Ксеникал...

 

АУУУ-У-У-У... Това още през 2006 го доказаха, че е канцерогенно!!!. Освен това "йо-йо" ефектът е невероятен след спирането му (защото то просто изхвърля мазнините без човек, по естествен начин, да смени вредните си навици).

Да не споменаваме (пред хора) за ефекта "децата нямат спирачки" (хлъзгав участък от пътя; опасност от "поднасяне").

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.