Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Пловдив среща 21.03.2010 (неделя)


mecho_klecho

Recommended Posts

Гледам че пак има колеги желаещи да се съберем, такаче предлагам за дата 21 март, мисля че няма никакви празници тогава, ако някои има друго предложение нека пише, и ако може пак напишете кои ще идва че да знам кои е прочел темата и кои не е че да му се обадя да го потсетя за срещата. :D:D:D

 

Поздрави на всички.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Забравих да почсня срещата е както обикновенно 14:00 на входа на стадион 9ти Септември, ако няма други предложения де.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тъй, като съм много отскоро в този форум, и нямам право на глас и да налагам мнение, но ще ви споделя нещо. На 20-ти може би ще съм в Стара загора заради един Супърб, а на 21-ви имам среща с фен клуба на ТГ, евентуално няма да мога да присъствам на срещана на 21 :( за огромно мое съжаление...

Пак казвам, не налагам мнението си, обаче няма ли да е хубаво на 14-ти, Неделя, след края на Формула 1 да се съберем някъде, тъкмо ще има емоции :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И на мен 14ти ми допада повече /по-скоро е а и вече си имам клубен стикер на стъклото,та мога да се представя най-накрая пред останалите колеги/.

Естествено ако за 21 има повече "ЗА" , тогава да е.

Ще направя всичко възможно да съм там,само дайте час че това с формулата не го разбрах. :-k

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 14 незнам дали ще се класирам,но на 21 съм на линия.Ако все пак решите на 14 ще звънна на Даниел като си свърша работата да разбера каде сте седнали. :smt017

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Последно кога ще е ?

Днес след формулата или пък на 21-ви. Кажете да знам, че идвам от далече :)

....Последно, както е заглавието на темата. smile049

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз също съм от скоро във форума и не сам присъствал на такива мероприятия

кажете точен час и дата и ще присъствам smile092

 

То си пише 21.03 неделя 14:00

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сашко, на мен ми се очертава ходене до ПД за Цветница, още не е много сигурно, но ако стане, то май е по-идната неделя (28.03), и ако дотогава никой не е отишъл, ще го взема огледалцето и ще го предам на Дани.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гледаме си колите и им се радваме. :D

 

И после на кафе или кръчма.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще решим на място. Що смяташ да ни посетиш ли. :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...
На 25.04.10 ще се събираме ли?да знам как да се организирам да не пропусна някое кебапче.

Ми ще видим дали на 25ти или на 02.05 да се организираме преди събора последно и да се доразберем кои какво ще носи.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.