Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

На момчето МВ то


anastas

Recommended Posts

  • Отговори 339
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • anastas

    103

  • Krankenstein

    49

  • Skoda_Estelle

    44

  • maxrpm

    14

Най-много писали в темата

Цветовата комбинация е убийствена :) Я дай малко пояснения за последната снимка - що е то? :-k

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Най - новия модел японско окачване - "камикадзе"

Не мислех, че анастас някога ще сътвори подобна глупост като хондов мотор на мокро окачване, дето аз с 52++ коня му разказах играта, че полуоската сама си изпадна на земята при смяната

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Цветовата комбинация е убийствена :) Я дай малко пояснения за последната снимка - що е то? :-k

 

Претискателен лагер

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

подобна глупост

 

Тази глупост може да се окаже по-добра от другата глупост, в която има гадни луфтове например. А и другата глупост обича да изкача без сейфти колан :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

жал ме е да дупчъ кожичката ма няма как :(

020389212.jpg

020389224.jpg

ааа направих си и калъпче за мигачите че си нямаше :D зажалост на втория мигач се счупи калъпчето но пак моо си направя

020389223.jpg

Макс глеи ко става пред гаража с тез калпави полуоски и с тоз двигател дето е два пъти на твоите коне ;)

020389209.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кефи ме тая бабичка, нищо че вече е с трансплантирано японско сърце. Жалко само, че отложиха ретро-гонката на Калояново... гле'й до пролетта да не я почупиш, та да може да се пускаш и там :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кефи ме тая бабичка, нищо че вече е с трансплантирано японско сърце. Жалко само, че отложиха ретро-гонката на Калояново... гле'й до пролетта да не я почупиш, та да може да се пускаш и там :)

Аве и мен почва да ме кефи повече от всички :D и от демончето даже :^o

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кафеви седалки за кафяво МБ \:D/

 

Уредите какво ще показват?

Бегачките не ползват километражи, що не ги набуташ там? smile001 ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

нал. масло , тем. масло , тем. вода , обороти , основното тобло си трябва неможе безнего smile048

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И мен много почва да ме кефи тази бабичка. В моето градче се навърта една такава оранжева леко позагнила точно както я искам само един багажник и трябва и я пускам на земята low and slow. :smt032

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бегачките не ползват километражи, що не ги набуташ там? smile001 ;)

 

Щото чичко миУиционер ша дърпа уХенцата на Насето. А после върви се обяснаявй, че и жилото за капака на ДВГ е скъсано и немож го отвори... :) Освен ако не я кара само в квартала и на пистата, а до там с платформа или колесар.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Километража нищо непоказва защото жилото се върти на обратно, защото и двигателя се върти на обратно, и няма да показва, даже и да е монтиран.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...
  • 1 месец по-късно...

страшни стойки си направих еии

021682497.jpg

021682605.jpg

страшни педалчета си заварих нераждаеми оууу , и прътя смених че сложих реика шшшшш

021682609.jpg

а и между другото си смених мотора :lol: мечоклечо помогна

021682491.jpg

021682524.jpg

021682528.jpg

021682531.jpg

джнтите събраха диска с апарата даже влизат и орг. джанти

021682505.jpg

и обърнатия горен носач :D позволява да е доста ниска отпред вече има доста мято докато опре

021682563.jpg

радятора е на мястото на резервуара , идеята да си е напълно сток от вън и допоследно ще го мъчя тоз сетъп

021682595.jpg

горивото горе :D

021682578.jpg

021682511.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И ти като бат' Мишо спирта си в няколко различни цвята, ама зелено :lol: Важното е, че както върви ще си готов за Калояново напролет... ако случайно ти остане някоя излишна Шкода дай да я карам там, че вече ми омръзна с пежото, чак ще взема да отвикна и от задното :-k

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

.... идеята да си е напълно сток от вън и допоследно ще го мъчя тоз сетъп

Е това най- много ми хареса! =D>

Заслужава си! :smt017

п.п. Стандартна визия на МВ и неподозирана мощ под капака! smile152

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.