Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

На момчето МВ то


anastas

Recommended Posts

Нещо обърка поста на Митака с жълтия цвят или се опитваш да направиш комбинация от два различни поста, а за старо шкоде може да мислиш октито smile175 . Тия няма как да бъдат на класика.

 

Ванка, сподели все пак за какво си ги пуснал тия Момо в темата на Наско, че и аз вече се обърках - явно съм разбрал погрешно, че са за неговото МБ

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 339
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • anastas

    103

  • Krankenstein

    49

  • Skoda_Estelle

    44

  • maxrpm

    14

Най-много писали в темата

Нещо обърка поста на Митака с жълтия цвят или се опитваш да направиш комбинация от два различни поста, а за старо шкоде може да мислиш октито smile175 . Тия няма как да бъдат на класика.

 

Ванка, сподели все пак за какво си ги пуснал тия Момо в темата на Наско, че и аз вече се обърках - явно съм разбрал погрешно, че са за неговото МБ

 

Беше за Дани дет се чуди за другите.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

A така, с правилната марка пружини си ! smile027 Искам и аз такова Кони, Стасе :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

добре, че в бг си нямаме совалки, че ако падне една на анастас за донор, щяхме да си имаме и летящо МВ в клуба. няма спирка на МВ-то момчето!

smile009 =D> =D> \:D/

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:D кефя се щото се регулира твърдост и почти без преправяне ще лепнат на мб-то

 

Сподели от каква кола са, та стават без преправяне? Предполагам тогава ще станат и на повечето задномоторни шкоди

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Ехе, дисковете, апаратите, съпортите, обърнатите носачи, всичко е мания!

 

П.С. А носачите с каква цел се обръщат?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тооо, че мания- мания е спор няма ! Аз обаче друго се чудя - как ще вградиш макферсоните в този преден мост :-k , а и имайки предвид устройството им / и това, че в МБ-чката мотор/кутия са отзадзе, а не както в предномоторния донор / ще ги разменяш ли - предни -отзад и задни - отпред.... или няма такива филми....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...
Ехе, дисковете, апаратите, съпортите, обърнатите носачи, всичко е мания!

 

П.С. А носачите с каква цел се обръщат?

 

100_4198.JPG

 

019302495.jpg

 

smile048

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ехе, дисковете, апаратите, съпортите, обърнатите носачи, всичко е мания!

 

П.С. А носачите с каква цел се обръщат?

щото опират горе в купето иначе има и друг + като го врътнеш наопъки и тампончето упира в магарето и пречи на пружината да се разтяга прекалено

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

От кога не съм ръчкал скорости , голям кеф ми е да се омажа хубуу да пръсна после препаратчето да измия да разгледам да си надуя зирокче басии кефа !!!!

От две кутии на около 50к. км. сбирам издържалите части :lol: нещо кото естествен подбор което се е уцелило кото закалка и изработка е уцеляло :D .На едната трета е леш а на другата пиньончето е натрошено , явно е крехко и пре закалено щото не е отваряна и си има заводските хлабини и прочие , естествено че имаше и доработки ама няма да ви кажа щото ще прочете и мечката пък той е голяма гат и тря се подтиска smile150

019623662.jpg

 

019623664.jpg

 

019623660.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Азл и бе КЕЛЕМЕ, не ме караи да паля колата и да доида да ти чупя тъпата тиква. smile150

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мутренска работа , кат си нямаш нищо в главата ше патиш , ела ама в събота да съм свободен да те бия цял ден че съм зает човек няма с келеши се занимавам smile048

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дяке да не плачеш като доида. smile096

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мила картинка е този пиньон...

Чушка, подготвяй кутии, че и ти може би ще рониш зъби след време... :evil:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вие май сте заформили вътрешно майненска конкуренция кой от кой по-голям трошач :lol: Добре, че се намират доста части още, иначе да ви видя ко ша праите.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

8кила и кусур smile045

019726050.jpg

5 кила безмалко smile035 90% е олекотен от периферията което ще рече на голямата периферна скорост \:D/ врън връннн

019726053.jpg

п.п Мечка и твоя е такъв и пак ми гледаше стоповете и то но газ !!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще може ли пуснеш клип, след монтирането, да видим как работи мотора ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

п.п Мечка и твоя е такъв и пак ми гледаше стоповете и то но газ !!!!

Нали ти казах да додеш да ги направим пак да видим коя колко върви и кои на кого гледа стоповете, а това олекотяване го видя от мен.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.