Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

врата


pich_bs

Recommended Posts

колеги някои имал ли е проблем с отварянето на вратите отвън.понякога се отваря,понякога не.някои знае ли дали може да се регулира?отвътре се отваря без проблем.да кажа че не е от студа,прави го и на топло този номер.ако някои знае да пише.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Регулира се дължината на щангата между дръжката и бравата посредством завине или развиване на пластмасовите накрайници ( в твоя случай мисля , че трябва да се развиват за да се увеличи дължината )

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не съм много наясно ама след като е нужно регулиране на щангата не виждам как ще го направиш без да свалиш кората :-k

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз свалих, машинките от вратите и хубаво напръсках в дупките на вратите и по машинките с WD-40, и сега нямам никакви проблеми!!! smile152 Имам предвид бързо и лесно без да свалям корите само с шестограм бравичките и е ок. :smt017

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз свалих, машинките от вратите и хубаво напръсках в дупките на вратите и по машинките с WD-40, и сега нямам никакви проблеми!!! Имам предвид бързо и лесно без да свалям корите само с шестограм бравичките и е ок.

А нямаш ли фолио дето ти покрива плътно вътрешността на вратата под кората.Щото при мен този номер с пръскането ако се наложи ще е мисия невъзможна :-k

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз свалих, машинките от вратите и хубаво напръсках в дупките на вратите и по машинките с WD-40, и сега нямам никакви проблеми!!! Имам предвид бързо и лесно без да свалям корите само с шестограм бравичките и е ок.

А нямаш ли фолио дето ти покрива плътно вътрешността на вратата под кората.Щото при мен този номер с пръскането ако се наложи ще е мисия невъзможна :-k

Има фолио дето покрива вратата под кората, но аз не свалям кората а машинките дето са от страни на вратата!!! :smt017
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

проблема се оправи след напръскване с WD-40.свалих бравите с шестограм напрасках и ги раздвижих също и в дупката на бравата.сега много леко се отварят вратите.мерси много на колегата дето написа тук как да оправя проблема. smile159 smile126

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За нищо келега за това сме тук да си помагаме и да си даваме съвети кой, какво и как е направил!!! :smt017 smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.