Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Recommended Posts

Здравейте на всички. От скоро имам Шкода и най-накрая се наканих да се регистрирам тук :) Винаги е хубаво човек да има къде да попита нещо ... :) Успех на всички. (няма да започвам с въпросите от първия път)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре дошли,дайте повече инфо за колите,за вас,от къде сте и т.н. .......! smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

само нз за мене ли става въпрос или за другия колега :oops:

Първо честито !

 

Второ - и за двамата става въпрос естествено :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте и от мен!

И аз съм нов участник във форум, но за сметка на това голям фен на марката.

В момента карам Шкода Октавия а преди това съм имал и Шкода Форман,това ми беше първата кола

и към този модел имам специални сантименти.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

3-ма новобранки ;) Браво бе,престрашихте се да пишете :smt017

добре дошли във форума.Да си сложите подпис и аватар,плюс малко данни за местоположение и гараж,за да ви различаваме по-лесно

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Привет и на трима ви и добре дошли при сектантите!

Имам усещането ,че ОК1 във форума се увеличават в геометрична прогресия. Това говори само по себе си за качествата им. :smt017

А перничанката радва окото.... :smt017

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес имах удоволствието да се запозная с naskopc и да видя октавийката му. Обеща да се опита да дойде на срещата и се надявам да има материал да го стикеросаме.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.