Jump to content

>skoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Молба към колегите от Варна.


Recommended Posts

Привет на варненската група!

 

Колеги, планирам да ви посетя и да се запозная с някои от вас другата седмица живот и здраве.

 

Обръщам се с молба за помощ при намирането на уютно и спокойно хотелче, където да си отпочинем с жена ми през тези дни.

 

Една приятелка от Варна също ми търси, но не намираме нищо подходящо... или е в центъра и е шумно или е прекалено скъпо... или пък е чак извън града към Златните...

 

Търся си някое хотелче в горната част на Морска градина - след Делфинариума до към Пикадили парк или около него - Св. Георги мисля, че се казваше района... или пък в квартал Чайка - там поне е тихо... надявам се и времето да се оправи дотогава, че да можем да се разхождаме с кеф из тази красива градина...

 

Основните изисквания са да не е много скъпо и да е на тихичко място - встрани от шумните улици... за да бъде почивката почивка в пълния смисъл на думата...

 

Ами това е колеги, ако можете да помогнете ще съм ви много благодарен.

 

поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

http://varna.hoteliinfo.com/stnikolay това хотелче е на хубаво място, на главен път е но не мисля че е проблем шума...ако ви устроива ... =)) иначе мога да предложа и хотел роиал на кабакум които е по евтин но е далеч. =)
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чувал съм добри думи за сем.хотел "Антик". В централната част на Варна е, но на тиха улица и недалеч от морската градина. Надявам се цените да са прилични.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Три дни бях в Best Western - доволна работа! http://www.bestwesternvarna.com/ Точно срещу входа за делфинариума. Чисто и спретнато, малко е кисела едната администраторка само. Обади се за резервацийки предварително, че изглежда бяха доста заети. Имат малко паркингче и доста табели, които да те насочат право в хотела, че си е малко трудничко :) Говорим за спане разбира се само. Закуската е доста богатичка също! Хапването вечер - остави на варненци - те знаят най-добре! Ние така направихме и хапвахме вечерите в БМ до Морската гара - хубави салатки и рибка. Турския ресторант Ориент /ако не се лъжа/ - до Гарата - много вкусни неща, само дето са малки порцийките, но не е пробем да си взимаш по 2 - евтинко е. А в ресторант Тоскана - яж джоланче, но да ти го препекат мъничко - внимавай да не си изядеш пръстите!

Приятна почивка smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Три дни бях в Best Western - доволна работа! http://www.bestwesternvarna.com/ Точно срещу входа за делфинариума. Чисто и спретнато, малко е кисела едната администраторка само. Обади се за резервацийки предварително, че изглежда бяха доста заети. Имат малко паркингче и доста табели, които да те насочат право в хотела, че си е малко трудничко :) Говорим за спане разбира се само. Закуската е доста богатичка също! Хапването вечер - остави на варненци - те знаят най-добре! Ние така направихме и хапвахме вечерите в БМ до Морската гара - хубави салатки и рибка. Турския ресторант Ориент /ако не се лъжа/ - до Гарата - много вкусни неща, само дето са малки порцийките, но не е пробем да си взимаш по 2 - евтинко е. А в ресторант Тоскана - яж джоланче, но да ти го препекат мъничко - внимавай да не си изядеш пръстите!

Приятна почивка smile027

 

мога да ударя едно рамо за съседния. капото е мой.само да решиш.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вила "Максим" - http://www.journey.bg/hotels/hotel.php?hotel=1313 Доста приятно местенце в Морската Градина, до Делфинариума(ако се абстрахираш от кичозните "римски" статуи :mrgreen: ). :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги,

 

благодаря ви за препоръките и пожеланията. Темата остава отворена, защото отложих пътуването за след Великден.

 

zloQQ, Бест Уестърн в Чайка ми е любим - от 5 години все там отсядам като ходя в командировки до Варна. Малко скъпо обаче ми идва, ако сам трябва да си плащам... :oops:

 

Моята варненска приятелка ме агитира за ето тук: Нешков

 

Под Пикадили Парк някъде с гледка към морето, много тихо и на добра цена...

 

Иначе оставам отворен за всякакви предложения от вас...

 

поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Наскоро отсядах в http://www.hotelterra-varna.com и останах доста доволен от условията за тази цена. Чиста стая с добра баня, клима, ТВ, LAN, дори картини по стените. Като цяло обстановката беше много добра за такава категория настаняване. За повече нощувки дават и отстъпка. Може да се резервира по телефона и после плащаш като отидеш, което е удобно. Не познавам добре града, но мисля, че е на прилично място. За 15-тина мин с темпо като за разходка стигнах до района на морската.

Само не знам защо в тая Варна няма паркинги, ами трябваше да се вра по уличките в най-големите снегове и ледове smile049

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.