Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Да се комбинираме за покупка от superskoda.com


Recommended Posts

Някой ако си е харесал нещо в superskoda.com да се комбинираме и да разделим разходите по плащане/доставка?

Това е което ми трябва на мен

1t09ar.jpg

http://www.superskoda.com/octavia-ii/in ... -accessory

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

Харесах няколко неща от там и мисля да поръчам.

Ако някой иска да се комбинираме за поръчка да пише, не бързам и мога да изчакам.

 

Поздрави.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И Аз си наресах няколко дреболии.А по колко ще излезе дoставката горе-долу на човек.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вчера на срещата говорих с колегата lubomirov1985,той е поръчал от там, но в момента чака.Сроковете са между 6 и 12 дни прави се валутен превод и след това поръчката се смята за приета.

Може да изчакаме и да попитам колега колко му е излезнала доставката и след това да видим по колко идва на човек.Ако се съберат повече колеги по-добре.

 

Поздрави.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, този който ще поръчва и плаща всичките неща да си направи регистрация на сайта на супершкода. Въвежда си имена, адрес и т.н. След като се разберете кой какво иска той поръчва всичко и си пълни така наречената потр. кошница на сайта. За всяко от нещата колегата натиска buy и след това всичко което е избрал му се показва в колонка. Натиска GO TO CHECK-OUT и излиза това:

PayPal/VISA/Mastercard

YOU MUST HAVE PAYPAL ACCOUNT TO USE THIS PAYMENT OPTION AFTER ORDER CONFIRMATION, YOU MUST CLICK ON PAYPAL ICON TO COMPLETE PAYMENT PROCESS (3.40 %)

delivery option:

 

Czech Post

Econo package 6-12 days delivery

Дава CONTINUE и излиза каква сума трябва да се преведе. Разбирата се да си я поделите и се поръчва. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поръчката дойде днес. Всичко наредено и прилежно опаковано. Миналия понеделник парите бяха по тяхната сметка и днес поръчката пристигна. Доставката ми излезе - 28.03 евро за 3 неща. Тегло не знам със сигурност - но не е над 2 кг.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз ще мога да дам пари най-рано на 10 число,че сега всичко по събора ще отиде..За сега съм си харесал една връзка и една фланелка :) Малко скромно,доста са скъпи якетата им.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз ще мога да дам пари най-рано на 10 число,че сега всичко по събора ще отиде..За сега съм си харесал една връзка и една фланелка :) Малко скромно,доста са скъпи якетата им.

 

Добре ;)

Ще изчакам евентуално ако има още някой за поръчка.

 

Поздрави.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако може да се включа и аз със тази РАМКА. Утре ще съм в София и може да си направим една среща да я платя.Ако може някакъв телефон на лични да се разберем.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, аз отпадам от поръчката, защото аксесоара който съм харесал в първото мнение струва 40лв в ЕТ, а в superskoda e 30 евро без доставка :roll:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги и аз искам да си поръчам някои неща от СуперШкода. Бройте ме и мен. Само драснете едно ЛС като се съберете!

 

Поздрави! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.