Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Мнение за Октавия 1


yago

Recommended Posts

Здравейте

 

 

Някой има ли впечатления от този модел - поддръжка,качества на двигателя често срещани проблеми.

Приемам и мнения за цената.

Колата е http://nfs.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?to ... f1=details

 

smile012

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

здравей доколкото съм чувал този двг няма особени проблеми,може би е най-евтиния за подръжка ако е добре подържан и каран няма да ти създава проблеми,но специално тази кола е много скъпа мисля че за тези пари можеш да намериш по-добра

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ами и аз така мисля и се опитвам да свалям

 

имаш ли наблюдение колко мога да си намеря свястна на тези години и километри

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз си мисля че и за 8000-8500лв.може да се намери бензинова кола.Нали не вярваш че километрите са реални? Първи собственик ли е? От къде е внос?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колата е закупена от представителство на Шкода за България, чисто нови 4бр. зимни и 4бр. летни гуми, пълно автокаско за 2010г. , гражданска отговорност до 2011г. и др.

 

Можем да кажем, че са реални. Или поне може да се направи справка в ЕТ, докато за вноса йок.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз не мисля че е евтина за поддръжка, но от моя гледна точка, защото мойта Октавия 1 я карам за ремонт само в ЕТ и взимам части само оттам.

Един съвет за евтино поддържане - за 1 или 2-та пъти когато пробвах да я ремонтирам в друг сервиз и с неоригинални части е "евтино" и много некачествено. Сега си спомням че след смяна на вече старите оригинални тампони и лагери на предните амортесьори, в Д&Н сервиз като сложиха нови неоригинални, колата возеше и тропаше повече с новите току що сложени отколкото със старите оригинални и износени!?????! Освен това ми откраднаха оригиналния горивен филтър????, скъсаха тонколонката на задна дясна врата, и забравиха да завинтят всички рапидки на щита под двигателя.

Не знам, но аз се обиждам, когато кажа че крушката в багажника свети постоянно, а техника в Д&Н ми каже че няма проблем - веднага "ще я махнат" и така решават проблема. В ЕТ ми я оправят.

Така че поддръжката в евтини сервизи може и да ти е по-скъпа.

А Оки 1 в ЕТ не е евтино за поддръжка. Поне в момента на плащането така изглежда. Иначе си доволен после от работата на колата и даже ти е по-евтино във времето (имаш гаранция и оригиналните части имат тенденция да изкарват повече км от неоригиналните.

А колата е много здрава.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.