Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Фарове на фелиция


b.hadzhiev

Recommended Posts

Малко OFF. Колега b.hadzhiev, мисля си, че са ти събрани малко фаровете или левия ти фар свети по-вдясно отколкото трябва да е. Не е лошо да го завъртиш малко наляво, за да изглеждат по този начин:

Hella90mmH9--Halogen--Unmodified--LowBeamOnly--640x480.jpg

Т.е. от разстояние 5 - 6 м, по хоризонтала всеки фар да свети под прав ъгъл спрямо стената (гаражната врата) или по-точно казано - всеки фар да свети пред себе си, а не пред маската на колата или пред другия фар.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Малко OFF. Колега b.hadzhiev, мисля си, че са ти събрани малко фаровете или левия ти фар свети по-вдясно отколкото трябва да е. Не е лошо да го завъртиш малко наляво, за да изглеждат по този начин:

Hella90mmH9--Halogen--Unmodified--LowBeamOnly--640x480.jpg

Т.е. от разстояние 5 - 6 м, по хоризонтала всеки фар да свети под прав ъгъл спрямо стената (гаражната врата) или по-точно казано - всеки фар да свети пред себе си, а не пред маската на колата или пред другия фар.

 

благодаря за съвета, колата е с удар отпред, направи ми впечатление още снощи, но тъй като така или иначе тези дни ще минавам преглед реших да ги регулирам в сервиза. Иначе се разчетох от любопитство кое, колко - формули разни, метри, градуси, проценти по фаровете и.т.н.

Извода - и това си е занаят а вероятно иска и ръчичка и око и усет - засега в сервиз

 

Използвам случая да благодаря на всички за съдействието

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.