Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

500 Internal Server Error


Recommended Posts

Колеги, днес цял ден докато се ровя из форума през 10тина минути получавам това съобщение. Понеже англииския не ми е майчин език, смътно се досещам, че повредата не би трябвало да е в моя телевизор. Ако някой от вас също е получавал такива съобщения, ще го помоля да сподели причините и евентуалното противодействие.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, проблемата е всеобща, появи се към 15:00 и при мен, има я и при други колеги, ръководството действа, ще се оправи, не е повредата само при теб.

 

smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нещо такова исках да чуя. Благодаря за отделеното време и внимание! smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И при мене е така,още снощи към 3ч. гледах форума,но понеже влизах през служебен комп. мислех че проблема е от там,а днес и в къщи е така.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ето това исписва браузера

 

Internal Server Error

The server encountered an internal error or misconfiguration and was unable to complete your request.

 

Please contact the server administrator, webmaster@skodaclub-bg.org and inform them of the time the error occurred, and anything you might have done that may have caused the error.

 

More information about this error may be available in the server error log.

 

 

Additionally, a 404 Not Found error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има и по лоши случаи,vw club даже не се отваря,е тука ги бихме братовчедите smile021

 

е, то ако по този критерий щи се мерим п==ките с братовчедите smile049 smile091

Иначе и при мен е така, май от петък... Мислех че браузера се е оплел нещо (мозила 3.6) щото не ми се оправи след чистене на кукитата.. Когато се оправи, тогава, за никаде не бързаме нали smile049

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мислех да не пиша, тъй като Ицето вече ви е отговорил. Ама хайде и аз да си кажа - работя по въпроса. Мисля, че проблема е локализиран, има евентуално решение за него, но ще трябва да се поизчака за въвеждането му. Към момента най-удачния за вас вариант е когато даде съобщението за грешка, вместо да давате refresh/reload на браузъра, цъкнете back бутона му. Така става по бързо.

 

Не се извинявам за причиненото неуодбство, защото вината не е моя. Но понеже нося отговорност се старая всичко да влезе час по-скоро в норми.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мислех да не пиша, тъй като Ицето вече ви е отговорил. Ама хайде и аз да си кажа - работя по въпроса. Мисля, че проблема е локализиран, има евентуално решение за него, но ще трябва да се поизчака за въвеждането му. Към момента най-удачния за вас вариант е когато даде съобщението за грешка, вместо да давате refresh/reload на браузъра, цъкнете back бутона му. Така става по бързо.

 

Не се извинявам за причиненото неуодбство, защото вината не е моя. Но понеже нося отговорност се старая всичко да влезе час по-скоро в норми.

Не е само със форума. Май е всеобщ с нета.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мислех да не пиша, тъй като Ицето вече ви е отговорил. Ама хайде и аз да си кажа - работя по въпроса. Мисля, че проблема е локализиран, има евентуално решение за него, но ще трябва да се поизчака за въвеждането му. Към момента най-удачния за вас вариант е когато даде съобщението за грешка, вместо да давате refresh/reload на браузъра, цъкнете back бутона му. Така става по бързо.

 

Не се извинявам за причиненото неуодбство, защото вината не е моя. Но понеже нося отговорност се старая всичко да влезе час по-скоро в норми.

благодарим за усилията да поддържаш/те форума =))

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

След една безсънна (буквално) нощ и един ден след нея, мисля, че отстраних проблема. Системата остава на изпитателен срок.

благодарим за усилията да поддържаш/те форума =))

smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря.

Вече сме и с последната актуална версия на форума. Прекъсването беше за 3.38 мин. по часовник smile056

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

'Щото се случи пак гафа от снощи, за който си писахме по късна доба. Ама сега и туй е коригирано smile056

Пък и докато аз модерирах модератора, модератора модерираше администратора :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз пак да се изкажа, па дано тоя път избегна теслата: :mrgreen: Радвам се, че нещата се оправиха, шапка ти свалям за това, че не пестиш време, умения, усилия и си крадеш от почивката и съня, за да сбориш и укротиш системата и да я накараш покорно да служи, а не да се майтапи с нас. smile126 smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.