Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Автоцентър Люси - Пловдив


b.hadzhiev

Recommended Posts

Безумно обслужване!

Днес колата ми най накрая беше готова - 6 дни смяна на радиатор, датчик на гориво, лагер главина 214 лв. Ок - може ли фактура? Да но ще трябва да Ви начисля ДДС? Моля? Отивам да видя колата - под нея локва - какво тече момент ще погледнам - отварят капака и аз виждам че няма антифриз. Отнякъде бързо се появи бутилка с вода и се доля - да кажем половин литър - няма страшно антифриза ти е розов на -40 е - е как като сменяме радиатор позна колко вода съм налял в розовия антифриз на -40? Но аз поне наливах дестилирана. Както и да е - на нова година го сменихме пак при Вас. Решавам да запаля - пускам фаровете - на таблото не свети индикатора - Сваляхме ли таблото да оправяме километраж - аз като я оставих светеше - вече се ядосах потърсих собственика - той щал да я смени - е след 1 час висене най накрая светна - не искам да дискутирам лекотата с която се чупиха щипки по таблото и се замитаха небрежно с ръка.... готов си - опитвам да запаля - старнен шум - нещо изпада в резонанс - е ти кво искаш (собственика) нали е удрана отпред нещо се е наместило - е тя е удряна преди 6 години - сега се намести след като сменихте радиатора - оправиха го някък. Ура тръгвам - опитах се да загася фаровете - За да си платя за таболото - е няма гаснене - ужас тук вече се развиках - смениха ключа - е преди намесата в таблото работеше но да кажем че и на него му беше дошло времето - Висях час и половина на студено.

Няма да дискутирам некадърното опъване на маската за да влезе новия радиатор и кво е ставало с пласмасите под фаровете - ще го подкрепям със снимки в следващо писмо

Преглеждам фактурата си ( без начислено допълнително ДДС :) ) - вътре има труд за поправка на километраж които не подлежал на ремонт - не го видях навреме - но пък смятам другата седмица да му търся гаранция ( :) )

 

Никога повече това недоразумение - поне едно извинявай за загубеното време заслужавах.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

за съжаление това беше малка част от нещата които се случиха

с огорчение виждам че нивомера на горивото за които са взели 63 лева голяма част от тях за "квалифицирания си труд" отново не работи. Преживял доста от предните премеждия - аз се страхувам да закарам колата си отново там, отново нещо изпада в резоннас на празен ход... може би съм афектиран, но мисля че забелязвам и други неща

 

май си спестих някое друго некадърници.... неграмотници и безотговорни небрежни - за съжаление

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

за съжаление това беше малка част от нещата които се случиха

с огорчение виждам че нивомера на горивото за които са взели 63 лева голяма част от тях за "квалифицирания си труд" отново не работи. Преживял доста от предните премеждия - аз се страхувам да закарам колата си отново там, отново нещо изпада в резоннас на празен ход... може би съм афектиран, но мисля че забелязвам и други неща

 

май си спестих някое друго некадърници.... неграмотници и безотговорни небрежни - за съжаление

 

Направо ви съчувствам! Бих ви препоръчал едно малко сервизче , казва се Маноло и се намира в кв."Смирненски" след Мегамарина в ляво. Познавам майсторите и собственика и бих гарантирал за добрата им работа! При проблем , обаждай се , ще свършим работа ако може. :smt017

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

много благодаря,

всъщност историите продължават - оказа се, че не е затегната някъква скоба на радиатора и отново загубих два часа в събота за да видят скобата и датчика на горивото. След като почти ме убедиха, че трябва да се вземе ново табло - заради повредения датчик на горивото, се оказа че след неговото сваляне и показване какво точно не му работило на стария - по някакъв начин се е поправил самичък.

надявам се историята да е приключила и да спем до там - нямам никакво желание да инвестирам повече време във въпросния сервиз.

 

За да бъда коректен трябва да отбележа, че и двете поправки бяха отстранени гаранционно (затягане на скоба и сваляне и качване на нивомер).

Равносметката си остава:

- смяна на радиатор + смяна лагер на главина + смяна нивомер на гориво + опит за поправка на километраж = 8 дни + много нерви

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.