Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Рамщайн и Металика у нас... и още много други!


Recommended Posts

Поздрави за всички фенове на твърдия звук.... пазете си главите, защото ще ви трябват в края на юни: 22.06 - Металика, Слейър, Антракс, Хевън енд Хел и Мегадет; 23.06 - Рамщайн, Меноуър, Алис ин чейнс, Мастодон, Стоун Сауър.

 

Направо дрийм тийм - най-доброто от класическия метъл плюс щипка алтърнатив и то какъв... Алис и Стоун Сауър...

 

smile035 smile035 smile035 smile035 smile035 smile035

 

http://life.dir.bg/2010/03/03/news5977851.html - тук го прочетох, днес се очаква и цените да кажат.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

много бих желал да видя Heaven And Hell и Rammstein на живо ама за първите си оставам леко песимист, като имам предвид тежката болест на Дио :-k

 

но все пак ще е разбиващо smile035

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще се ходи...като се намерят финикийски знаци :mrgreen:. В Шкода ми е надеждата - покрай ремонта на съединителя да върнат някой лев smile035.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз съм там и двете вечери,само уточнявам с жената или не! smile049

Това не се пропуска,въпреки че бях и на двата концерта на Металика до сега! smile035

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айде за подгряване......... smile021

http://vbox7.com/play:8d7c3f32

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.