Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Питане за ключ за О1


edinichensluchai

Recommended Posts

Здравейте,

искам да попитам някой който се е сблъсквал с проблема на счупен ключ за О1 при лизингов автомобил. Искам да знам колко пари струва издаването на нов ключ и по-важното колко време отнема това. Втория ключ е в ЕТ, и дали е възможно да ми дадат техния в случай, че отнема ваденето на нов повече от ден, а аз да си платя вадене на нов и новият да остане при тях когато е готов.

 

Мерси предварително и честит национален празник.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси за съвета да се обадя в ЕТ, просто се чудя как не се сетих сам за този вариант..... Зададох глупавия си въпрос във форума понеже вчера ЕТ не работеше, а аз имах нужда от отговор за себе си понеже се притесних нещо ако трябваше да остана повече от ден без ключ.

Не съм влагал ирония,но и пропуснах факта с почивния ден :smt030 .Дано си свършил работа.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ключа не е скъп, само гледай да не се направят на важни и да ти кажат голяма сума, заради чип-а в ключа! Въз висока сумичка може да ти обявят единственно ако си изгубил/строшил и двата ключа и тогава се прави ключ по рамата на автомобила /или по една черна лентичка, която трябва да се дава с ключовете от завода/. Тогава наистина е скъпо /СААБ - 1200 euro/. Демек - просто трябва да направят копие и да го "обучат".

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ако не държиш да е оригинален, провери тук:

http://www.carkeysbg.hit.bg/

 

а тук можеш да прочетеш отзиви и коментари за работата му, аз лично съм много доволен:

http://audibg.com/forum/index.php?showtopic=70952&hl=

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Както каза колегата zloQQ,самия ключ не е скъп,аз правих нов преди 7-8 месеца,струваше 45лв. с всичко (препрограмиране ,батерия за св.диодчето).Става въпрос за оки 1,този от аватара ми.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси за съвета да се обадя в ЕТ, просто се чудя как не се сетих сам за този вариант..... Зададох глупавия си въпрос във форума понеже вчера ЕТ не работеше, а аз имах нужда от отговор за себе си понеже се притесних нещо ако трябваше да остана повече от ден без ключ.

Не съм влагал ирония,но и пропуснах факта с почивния ден :smt030 .Дано си свършил работа.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не знам от къде си,ама тук в София мога да те пратя на 5-те кьошета ключара ми е познат и ги прави за около 60лв

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.