Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

коланите не се прибират


stoyanz

Recommended Posts

Може и да има как, но по-добре нови... С коланите не бива да си прави бъзик човек и да ги "ремонтира"..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може и да има как, но по-добре нови... С коланите не бива да си прави бъзик човек и да ги "ремонтира"..

Може би не съм го обяснил правилно. Когато човек се заключи с колана, няма проблем, опъва се. Проблема е когато трябва колана да се прибере напълно. Вместо това се прибира една, две педи и после трябва да го "набутвам".

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Машинката, която прибира колана е проблема ти и както колегата ти е отговорил смяна на целия колан е желателна пред човъркане на машинката. Другия вариант е да си висят :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отвори си колоните, почисти си машинката и колана ще стане като нов- изпитано е.

Миналата зима моя пасажерски на фабията се прибираше ,но съвсем леко (аз му помагах даже) и след като си почистих (макарката дето го навива) сега нямам ядове!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отвори си колоните, почисти си машинката и колана ще стане като нов- изпитано е.

Миналата зима моя пасажерски на фабията се прибираше ,но съвсем леко (аз му помагах даже) и след като си почистих (макарката дето го навива) сега нямам ядове!

 

Колега трябват ли някакви по-специални ключове за манипулацията по сваляне и почистване на коланите?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При мен колана е разтегнат до край и не се прибира. Свалях машинката да я раздвижа, но ефект никакъв. Сега си търся колан с машинка.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не си спомням да ти кажа честно(беше преди 1 година-мисля,че нямаше нищо специално). Първо ходих до Шкода Дч. и ми казаха да си оптворя колоната и да си разджива машинката,че кви боклуци там събирала. Така и направих и досега нямам проблеми.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не си спомням да ти кажа честно(беше преди 1 година-мисля,че нямаше нищо специално). Първо ходих до Шкода Дч. и ми казаха да си оптворя колоната и да си разджива машинката,че кви боклуци там събирала. Така и направих и досега нямам проблеми.

 

Благодаря ти.

Ще пробвам и аз като теб да разглобя и почистя.

Дано се реши проблема

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.