Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Шкода Октавия 2.0 ТДИ?


Scotch&Soda

Recommended Posts

Избирам кола в момента и попаднах на обява за Шкода Октавия 2.0 ТДИ от частно лице, колата е закупена от тук 2005, в момента е на 170 000км. Цената и е 12 000лв. което мисля, че е доста добре. Притеснява ме само, че е на толкова километри и то карана тук по нашите "хубави" пътища... Интересува ме какво е вашето мнение?

А също така и да ми препоръчате сервиз, в който да е прегледат преди да я взема :)

Благодаря ви предварително ;)

 

Ето я и колата - http://www.mobile.bg/11266943554716029

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Освен крастерите по пътищата, проблема в доста случаи е и в главите на собствениците, каращи като диваци. Който си пази колата, си я пази, пази и другите участници в движението. По този въпрос толкова.

Километрите са съвсем нормални. Нов внос на 90000 км бъди сигурен, че ще бъде на повече от тази.

Колата има голям плюс - че и знаеш сервизната история (километрите), а на вноса няма къде да ги видиш. Опитах в Posche BG, но казаха, че имат информация само за VW, Audi.

Пробвай, карай и вземай. :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Винаги съм си мислел че тези дето минават през дупките като диваци/както казват колегите/ не вадят от собствения си джоб парички за поддръжка на колите...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Предполагам, че това е служебна кола. Можеш смело справка в ЕураТек, кога за последно е влизала при тях и на какви километри е била. Достатъчно е да знаеш номера на шасито. Можеш да го видиш на предното стъкло долу в дясно, в една елипса.

Относно ходовата част -карам такава служебна бензинова набор 2005, към момента на 220хил.км При последният сервизен преглед в ЕураТек сменихме задните амортисьори -около 170лв/бр. без труда

Цената и е по-тънка от пазарната (15хил.лв) :-k

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

... за диваците :

Оня ден както си заобикалях лекичко дупките един келеш с фирмено пежо с мръсна газ мина покрай мен и разхвърля камъчета , едно от които яката изщрака по вратата ми . На 100 м следваше кръстовище с червен светофар . Спрях и си огледах одраната врата ( на 2 места до ключалката). Извадих келеша и му зачервих вратЪт ..., после жената не ми говори 2 часа ... :oops:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

добре изглежда колицата , километрите и са прилични но ако е добре поддържана и коткана не и пречат ... пробвай я ако е стабилна я земай парите са добри :smt017

+ лети джанти 2 4ифта (единия дарвин)

ако не е блъскана и има здрав двигател си е супер инвестиция

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Прегледаха я в ЕТ. За смяна са предни носачи, биелетки, комплект съединител и накрая писаха шум в турбото... Компа беше натрупал много грешки, след което казаха че няма нещо сериозно... :roll:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

... за диваците :

Оня ден както си заобикалях лекичко дупките един келеш с фирмено пежо с мръсна газ мина покрай мен и разхвърля камъчета , едно от които яката изщрака по вратата ми . На 100 м следваше кръстовище с червен светофар . Спрях и си огледах одраната врата ( на 2 места до ключалката). Извадих келеша и му зачервих вратЪт ..., после жената не ми говори 2 часа ... :oops:

 

И нослето трябваше да му зачервиш.....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.