Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

здравейте колеги


ivailo rachev

Recommended Posts

Здравейте колеги,стария ми ник е ivailo rachev,но заради неизяснени проблеми не мога да влезя с него и за това си направих нова регистрация с този ник.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пробва ли да изтриеш COOKIES от браузъра си.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Завърна се!От доста време се чудех къде изчезна,ама съм ти запомнил аватара и като го видях - изненада smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ами какво ли не пробвах.даже преинсталирах и windows-a,но нямаше промяна та се наложи да си направя нова регистрация.Но няма значение нали пак съм сред шкода маниаците.Вече нямам търпение да стане 6-ти май за да се видим.аз писах и в темата за събора ако мога да бъда полезен с нещо за събора аз съм на среща.ПОЗДРАВИ!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма човек, който да ми е пуснал мейл, че има проблем с форума и да не съм му помогнал - дали с логване, дали с регистрация и т.н. В повечето случаи "грешката" е била в самите потребители, което разбира се не е проблем. Но ти щом си решил да си преинсталираш Windows, а след това и нов ник да си правиш - всеки сам избира... Между другото потребителят ivailo rachev все още съществува, освен това е и активен. Използвал е английската езикова версия на форума (а не българската) и аватара му е същия като този, който ти сега използваш. Последното му посещение във форума е било на "Чет Апр 30, 2009 19:03". С други думи - тук си е.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да той още си е активен,обаче аз не мога да влезя,след като си въведа паролата и ми казва,че е грешна,а като цъкна на забравена парола и като въведа е-mail-а си и ми изписва,че няма открити данни.Аз предполагам,че проблема си е лично мой,но не мога да открия решение за да го поправя ще бъда благодарен ако има някакво решение и ако можеш да ми помогнеш да си влазя със стария акаунт smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Смених паролата на потребител ivailo rachev със служебна. Пробвах логването - беше успешно. На лично съм ти я пратил. Можеш да си я смениш по всяко време от "Потребителски панел".

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей колега,много съм ти благодарен за това,че ми помогна.не знам проблема какъв беше,но вече си влизам със стария акаунт smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Радвам се, че съм бил полезен и че си доволен. А относно това какъв е бил проблема - нямаше проблем с потребителя. Просто смених паролата...

smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.