Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

смяна на топка за скоростен лост на О1


joro_kem

Recommended Posts

колеги, интересува ме дали е възможно да сменя топката на скоростния лост на О1 с такава от О2, без да се налага подмяна на нищо друго?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не я сменяй , хич не е удобна !!!Много е ръбата. Средният пръст остава винаги подвид надолу... Аз си търся от О1 пък , ама също не съм сигурен дали ще пасне ...

Ей такваз си търся :

 

017650183.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

моят лост е ето такъв, но не ми харесва, защото е много висок (имам чувството, че на пасата беше поне с 10 см по-къс) и защото е прекалено семпъл. дори и алуминиева апликация, която да указва схемата на скоростите, според мен би отворила много видът му (с височината ще се примиря). някой свалял ли е само топката? на резба ли е или по някакъв друг начин е захваната?

post-2618-138453189276_thumb.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не я сменяй , хич не е удобна !!!Много е ръбата. Средният пръст остава винаги подвид надолу... Аз си търся от О1 пък , ама също не съм сигурен дали ще пасне ...

Ей такваз си търся :

 

017650183.jpg

 

E хубу де , тоя от какво е ? Да не е от Супърб ? Много е як ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

напълно съм съгласен, че е много готин (и както разбирам, точно от О1). кажи къде се предлага, цена ориентировъчна?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

виждал съм го в http://www.superskoda.com , aма нямаше цена ...

 

 

 

p.p. намерих го - за SUPERB II е : http://www.superskoda.com/superb-ii/int ... a-auto-a-s 65 Евро ( ба си )

трябва да стане и за нашите таратайки ... :D

а това е за О2 - http://www.superskoda.com/images/Interier/o2-rad.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

моят лост е ето такъв, но не ми харесва, защото е много висок (имам чувството, че на пасата беше поне с 10 см по-къс) и защото е прекалено семпъл. дори и алуминиева апликация, която да указва схемата на скоростите, според мен би отворила много видът му (с височината ще се примиря). някой свалял ли е само топката? на резба ли е или по някакъв друг начин е захваната?

ето тук има и само топки и цели лостове:

http://www.obautodily.cz/s_oct_rukojet_radici_paky_rs_01_kuze-504085

100 крони= 7.60 лв.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Най - лесно се смята като се раздели Кроновата цена на 13 . Получава се в ЛВ-ве . Ама доставката колко е ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Най - лесно се смята като се раздели Кроновата цена на 13 . Получава се в ЛВ-ве . Ама доставката колко е ...

доставката при нас ще е 49 лв. ако се не лъжа. :-k

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Димоне, вий в Казанлък си имате един rgc дет ги доставя тез работи бе ! Аз от него си взех.

viewtopic.php?f=15&t=8928&start=15 :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Точно така , само че баш тази топка не можа да ми намери . Ти такава ли си си взел точно или подобна ? И сподели за колко ?

 

Тая от линка ти е за Фабия и е 90 лв . Явно на всички Шкоди е еднакво "заустването" на топката ... :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не е за Фабия. За суперб е със 6 скорости. Търси ми я по намера от талона. Както и задния пепелник. Имало 5 различни вида пепелници smile049

А това е точно пакета който ми прати по куриер. Вярно скъпичка си беше топката ,ма не се сещам вече колко.

Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

някой свалял ли е само топката? на резба ли е или по някакъв друг начин е захваната?

Аз съм свалял моята, защото си смених целият салон с такъв от L&K и естествено не можеше да оставя черният лост. За да го свалиш, трябва да откачиш първо платсмасата, която държи кожата отдолу. След това обръщаш кожата на опаки, т.е. вдигаш я нагоре. В долната част на топката има една пластмасова скоба. Откопчаваш я и топката излиза.

 

 

Явно на всички Шкоди е еднакво "заустването" на топката ... :D

[-X Поне на О1 има различни "зауствания". Моята старата беше с един вид, тази от L&K беше със друг и поради тази причина ми се наложи да преработвам новата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 6 месеци по-късно...
моят лост е ето такъв, но не ми харесва, защото е много висок (имам чувството, че на пасата беше поне с 10 см по-къс) и защото е прекалено семпъл. дори и алуминиева апликация, която да указва схемата на скоростите, според мен би отворила много видът му (с височината ще се примиря). някой свалял ли е само топката? на резба ли е или по някакъв друг начин е захваната?

 

 

 

не е на резба , държи го скоба

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...
  • 7 месеци по-късно...

здравейте колеги някой може ли да каже дали на на моята octavia ще пасне топка и кожа от octavia rs лостът на rs ката ми се вижда по-къс :-k

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги,проверете хубаво захващането на топката към лоста. За Октавия 1 са 2 варианта и аз ядох *уя. Купих една,която много ми хареса и я даваха, че ще стане http://skodateile.cz/index.php?pg=produ ... da%7CFabia, ама уви НЕ. После купих ето тази и нещата се наредиха viewtopic.php?f=44&t=15800&start=15

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Именно де, едните са широки а другите тесни.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.