Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

В нито един сервиз няма свещи за Шкода ....


Bmw_Power

Recommended Posts

Изгорели са ми 3 свещи на Шкодата и едвам запалих да отида да си купя и никъде НЯМА.Направо съм бесен :evil: :evil: :smt0344

В един сервиз в Дружба трябваше да проверят какви точно свещи ми трябват защото са 2 вида и свалих една отпред,показах им и ми казват чак след това че нямат. :!: :?:

От Младост 1 съм,цял младост (1,1А,2,3,4) обиколих,дружба,дървеница,студ.град, и няма.

Вече няма смисъл да обикалям защото е затворено.

Не стига това ами започна и нафта да ми тече отпред от един маркуч,маркучи също никъде, намерих в железарията пред нас. :?

Ок оплаках се стига толкова,да попитам от къде мога да си купя свещи за колата,Еура тек работят ли утре като е празник и дали има там!?

Колата е Октавия 1 1.9TDI.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

утре едва ли ще работят магазините в еура тек по спомен подгревните свещи са доста скъпи вземи си BERU от тук http://www.vdauto.com/bg/index.php

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

[quote name="Bmw_Power"....

Ок оплаках се стига толкова' date='да попитам от къде мога да си купя свещи за колата,Еура тек работят ли утре като е празник и дали има там!?

Колата е Октавия 1 1.9TDI.[/quote]

 

В София не можеш да намериш свещи? Шегуваш се, нали! :smt030

Утре ЕТ със сигурност няма да работи... smile009

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В цяла София нямах време да търся защото се върнах преди малко и 100% повечето сервизи са затворили,обикалях само около Младост и съседните квартали.

 

Колега skodafen тези утре работят ли да отида да си купя защото ми трябват спешно,трябва да пътувам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Bmw_Power най-добре им се обади :тел 819 39 39 дано да работят

aris- наистина много трудно се намират уж навсякъде има ама като пискаш почват ама ние нямаме в магазина трябва да ги поръчаме от склада

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето и телефоните на ЕТ Надежда - 813 700 и 936 0738 и на ЕТ Тотлебен - 953 17 51 и 954 11 90, звънни им сутринта, виж дали ще работят на 3-ти.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В други ден ще си ги смениш. Времето е достатъчно топло и да палиш без тях. Ако не ще, двигателя нещо не е в ред.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В други ден ще си ги смениш. Времето е достатъчно топло и да палиш без тях. Ако не ще, двигателя нещо не е в ред.

Пали от 3-4 път само ако и подам газ иначе не.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Палене с подаване на газ... Т'ва освен на бензин с карб не си спомням от кога не съм го правил. Сигурен ли си, че е от свещите? А за самите свещи - просто не си търсил в правилната част на София. В Разсадника и района има 2-3 магазинчета, които имат свещички.

Хубаво е, че си оправил проблема де smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Но още по хубаво щеше да е, ако беше споделил откъде и кога е намерил свещи.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Свещи си купих на 3 март от бул.Мадрид Номер 35Б,магазина е за авточасти,отидох попитах човека звънна по телефона и ми каза да изчакам 20-30мин да отиде да ги вземе.17лв бройката CHAMPION са сложих ги още там запалих и си тръгнах.

Ако ви трябват нещо координатите на този магазин пишете на ЛС. ;)

 

А за проблема с паленето,просто няма от какво да е,сега с новите свещи си пали перфектно. :roll:

 

Благодаря на всички за помощта!!! smile126

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.