Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Смяна на масло на Октавия 2 1.9 TDI 77kw


naskopc

Recommended Posts

Някой знае ли колко ще ми струва смяната на масло(Castrol)и филтри( маслен и въздушен + на климатика) в Еуротек-София?

 

 

Благодаря предварително!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен миналата година май месец 150 лева за 3,8 л масло за фиксиран интервал+ маслен филтър и работата. За същата процедура + 20 лева за поленов филтър + 55 за горивен + 30 за въздушен и работата ще е повечко пари, щото ще отнеме още малко време смяната и на другите 3 филтъра и отиваш над 250лв. Маслото на 1,9 дизела май е 4,3л, докато при 2,0 е 3,8 и оттука още 15 лева примерно. Смятам че всичко ще е до 300лв при масло 505.01, и мааалко повече ако си с променлив интервал и 507.00. Абе колега, нещо около 300 е моето мнение.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря много за отговорите! колата е подържана само в Еуротек и аз мисля да продължа там да я обслужвам, но незнаех колко струва.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес минах през ЕураТек и за половин час ми смениха всичко, което исках.

Точната сума е 224.18 лв.

 

Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво, честито! На мене миналата година за 150 лева ми смениха само масло 505.01 3,8 л и маслен филтър. Затова като казах, че ще е около 300 лева смятах и 20 лева за поленовия, 55 за горивен и 30 за въздушен и работата. Може да имат разни отстъпки сега, де да знам. А и ако маслото е 507.00 и при тебе е 4,3 л, тогава наистина си отива към 300, че и повече. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Маслото е 505.01 но на фактурата пише 3.8л а аз знам, че за моя двигател са 4.3л.Или са ми сложили по малко масло или

са се объркали при писането на фактурата. Утре, когато маслото се е стекло в картера, ще го проверя и ще стане ясно кое от двете е.

 

btw

 

ако, ми бяха фактурирали 4.3л сумата щеше да отиде към 250лв.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И на моята фактура пише 3.8л и си беше добре на другия ден. Също така съм сменял масло и сам и след 2 часа точене изтекоха точно 3.8л

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1.9TDI събира точно 3.8 литра. Около 500 грама винаги остават в двигателя при смяна и реално не могат да се източат.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е какво те учудва? Смяната на масла са нещо постоянно и непрекъснато там. Имат си варели по 200л и така, а ако вече искаш да си купиш даден вид масло си имат малки опаковки от 1л, 4л, 5л. и така. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.