Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

ел.стъкла фелиция


Sevi79

Recommended Posts

здравейте имам проблем с ел стъклата просто не се вдигат без помощ с ръка при вдигане стъклото се усуква и слиза само без да натискам бутона моторчетата си работят какъв е проблема и незнам как да сваля кората на предната врата :?: благодаря.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Как да кажем проблема, може само да гадаем...Слабо място са тея ел скъпкла на Фелицията, слагай ръчка по добре...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кората се сваля доста лесно има някалко болчета и другото са щипки, но и да е свалиш няма да видиш нищо защото там има някаква изолация и др. (поне при мен е така). А за стъклата мисля че е по скоро от уплатненията, или тия неща дето водят стъклото (водачи или там както се казват)!!! А и да кажа моята е с ръчка и нямам никакви проблеми, не искам ел. джам!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

при мен беше същото! оказаха се счупени брони на жилото(ползвай търсачката). Има такава тема. Жилата са направени от някаква калпава пластмаса и няма лепене...мойте ги направих с тел и пирони(Българска работа smile021 ) ама до кога ще изкарат господ и стари баби знаят. ако се захванеш като мен да ги правиш много ядове ще береш :smt0344 ](*,) :smt0344 .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Със сигурност са водачите на стъклото,износват се и започва да се трие стъклото при което трябва да дръпнеш предния край назад ипродължава да се вдига.В ЕТ казаха на баща ми това дето и другите колеги споделят : или нови или ръкохватка и си решаваш проблема.

Моята започна от време на време да прави подобни номера , но и хванах цаката като вдигаш стъклото не натискай постоянно докато се вдигне а на тласъци.Така стъклото се намества и не пада долу а се затваря.

Незнам дали съм ти полезен но така аз избягвам проблема поне засега. smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Незнам как се минава на ръчни стъклоповдигачи при положение , че ми обявиха 106 лв. за бройка в един магазин , а за Голф и Джета се намират за по 20 - 30 лв. ( и в двата случая става дума за нови ) ... тез наще коли златни ша излязат smile049

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.