Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Капачките на болтовете


Recommended Posts

Привет на всички!

Купувал ли си е някой от вас капачки за болтовете/ тези пластмасовите/. Питам защото вчера видях, че една ми е изпаднала и то е точно тая на секретния болт. Къде според вас мога да намеря такива неща, не ми се ще да звъня в ЕТ за такива дребни нещица да питам имат ли и колко е комплекта.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В ЕТ със сигурност ги има,но не се сещам, дали ги продаваха по единично или комплект.

Ако няма единични бройки и вземеш комплекта,готов съм да си ги поделим,щото и на мен скоро ми излипсва един,а пък на майка ми на Октавията липсват 4бр.Днес бях там и пак забравих да си взема.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Едва ли ги продават поединично, че даже и малко ме съмнява дали въобще ги продават, а дано. На тебе колега ще ти е по- удобно да провериш на място, защото си от София и когато минаваш може да се отбиеш. Предполагам, че ако имат комплекти ги има и тези капачки за секретните болтове, че нали са кръгли отвътре. Вече за цвят не ми се мисли, че моите са си антрацит. сиви, ама надали ще намеря такива.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.