Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Размер на тампони ?


stoyanz

Recommended Posts

Някой да знае размера на тампоните за стабилизиращите щанги за Фабия 1.9 SDI комби 2004г. На сточна гара ми предлагат 6 размера ама не знаят кой е за мен. Вземи вика с по-малък отвор, щото е сигурно че няма да хлопа. Ама си мисля, че е редно да е такъв какъвто трябва.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мисля, че в ЕТ по номера на шасито ще ти намерят правилния размер тампони. А цената не би трябвало да е много по-различна от тази на Ст. гара. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мисля, че в ЕТ по номера на шасито ще ти намерят правилния размер тампони. А цената не би трябвало да е много по-различна от тази на Ст. гара. :)

Хич не ми се ходеше до там, но като се замисля си прав :?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мисля, че в ЕТ по номера на шасито ще ти намерят правилния размер тампони. А цената не би трябвало да е много по-различна от тази на Ст. гара. :)

Хич не ми се ходеше до там, но като се замисля си прав :?

 

Има един сложен инструмент - шублер му викат хората, мериш щангата и разбираш диаметъра.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мисля, че в ЕТ по номера на шасито ще ти намерят правилния размер тампони. А цената не би трябвало да е много по-различна от тази на Ст. гара. :)

Хич не ми се ходеше до там, но като се замисля си прав :?

 

Има един сложен инструмент - шублер му викат хората, мериш щангата и разбираш диаметъра.

 

Сложния инструмент показа 19 круши, от ЕТ дадоха 17,а на Сточна имаше и 18,8...чак пък толкоз....ако не бях в недоумение, нямаше да питам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мисля, че в ЕТ по номера на шасито ще ти намерят правилния размер тампони. А цената не би трябвало да е много по-различна от тази на Ст. гара. :)

Хич не ми се ходеше до там, но като се замисля си прав :?

Е и как , тъй в ЕТ ти дадоха ф17мм . като твоята щанга е ф19мм. :-k

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мисля, че в ЕТ по номера на шасито ще ти намерят правилния размер тампони. А цената не би трябвало да е много по-различна от тази на Ст. гара. :)

Хич не ми се ходеше до там, но като се замисля си прав :?

Е и как , тъй в ЕТ ти дадоха ф17мм . като твоята щанга е ф19мм. :-k

Ти не четеш ли какво пише в по-горния пост??? :smt034 :smt034 :smt034

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мисля, че в ЕТ по номера на шасито ще ти намерят правилния размер тампони. А цената не би трябвало да е много по-различна от тази на Ст. гара. :)

Хич не ми се ходеше до там, но като се замисля си прав :?

Е и как , тъй в ЕТ ти дадоха ф17мм . като твоята щанга е ф19мм. :-k

Утре е празник и ще сменям тампони, ще възтържествува истината. Не държа да съм измерил правилно, защото меря до тампона. Но очаквам като отида във фирмен магазин, да не получавам уклончиви отговори.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тампоните сменени smile021 . Има няма , най много час ми отне на полеви условия, без подготовка. Паснаха идеално, друг е въпроса, че и каталожния номер бе същия. Предницата е като нова. smile035 Колегата от по-горните постове е прав, че са по-малки, а дори и човека от Ст.гара правилно ме е посъветвал да взема по-малки.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.