Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Термостат за Шкода 120L


old men

Recommended Posts

Поради все по-трудното загряване на моята Шкода реших да сменя термостат. В магазина на "Сим. шосе" , който ми е най-близо ми препоръчаха " ВЕРНЕТ " , който бил оригинален . Искам да ви помоля за мнения по това твърдение. Освен това ще помоля и тези, които са монтирали термостат от друга марка да споделят впечатления и съогветно да кажат от къде може да се купи. Предварително благодаря на отзовалите се!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен Вернет ми направи проблем - не отвори!Карам си аз в града и гледам 100 градуса,вкл.парно и вентилатори,ама файда....Викам си - ''да я изкарам извън града да охлади малко" - карам вече към изхода за Казанлък и стрелката гледам се залетяла към 110градуса :oops: .Отбих до една крайпътна чешма с вода и колата вече беше на 120градуса smile011 smile011 smile011 .Поизчаках я малко,отварям капачката на разширителния съд - няма антифриз smile048 smile048 smile048 .Започнах да наливам студена вода - изригна като гейзер! :o:lol::lol: .Слава богу се поуспокои,долях колкото трябва и се дотътрих до вкъщи.Добре че всичко мина без последствия - не успя да кривне главата :smt004 :smt004 :smt004

 

Та мисълта ми е,не разчитай много на Вернет,особено през лятото!Купи си Валер - няколко лева е по-скъп,но ще се родиш!

 

Поздрави и безаварийно по пъ smile159 тищата

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Купи си Валер - няколко лева е по-скъп,но ще се родиш!

 

С Wahler съм, мисля че беше 85-90C но може и да бъркам. Жълт е и от страни пише марката. В нета някъде видях че има 2 варианта за 30$ и за 9$. Аз явно съм с варианта от 9$ защото дадох около 15лв, но пак работи. Иначе преди това бях с Thermostat :smt018

 

Друг е въпроса като си от софия, защо не съм те виждал на срещите, всички се криете smile021

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 5 г. семнях термостат и съм доволен- зиме, лете кове на 80 градуса.

Немски е, но не си спомням марката smile049. Купих го от магазин за Шкода.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.