Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Странен шум след пропадане в дупка


Bate Venci

Recommended Posts

Здравейте:)

 

Имам проблем с моята Фабия 2 1.2 HTP 70HP, влезнах в огромна дупка..спуках гума..изкривих и джанта..абе гадост..смених си гумата на място..ама след това като завивам на дясно издава един гаден звук..отвън както пише тук колегата не се чува но отвътре е кошмар...ще ходя утре в Шкода да си кажат мнението и какво и е за смяна,дано е нещо малко,че колата по принцип я кара жена ми и ще бера ядове..хехехе:)

 

Помогонете ако ви идва нещо на ум по моя проблем!

 

Мерси предварително.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз имах подобен проблем с дупка, макар че гумата ми не беше спукана. При мен скърцането го имаше и без да завивам, но при завой наляво се усилваше. Причината се оказа скъсан тампон отпред - 194 лв. ми струваше смяната в Еуратек. /Фабия 1 1.2 12V/. Ако вече си ходил в сервиза, може да споделиш какъв е бил проблема при теб и дали/как са ти го оправили.

 

Едит: сега като се замисля - 194 лв. ми беше цялата сметка, а те тогава правиха и други неща, така че тампона сигурно е бил по-евтин. Трябва да си погледна фактурата вкъщи /ако я пазя още/ за да видя колко точно е струвала смяната.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.