Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Въодушевление


Guest ss1.8tsi

Recommended Posts

В далечната 2004г. ме дариха със служебна кола - истинско бижу Шкода Октавиа 1 от 1997г. - 7-та Октавиа купена в България. Беше на 240 000км, тъмно зелен металик 1.9 дизел 90кс. Колата стана на 440 000км без сериозни повреди, освен една когато блъснах едно куче и се наложи смяна на броня и радиатор. Който е решил да си купува, да не се колебае. Това е една наистина страхотна кола.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мойта сега е на 141000 а е на 10 години. Значи още 15-20 години ще мога да я карам. :)

 

Кога започна да иска колата полусинтетика? Важно ми е да знам, макар че мойта е бензин а и заради начина на каране не знам дали по твойта мога да съдя за мойта.

Мойта още не харчи масло - на 5000км сега е след смяна и нищо - онзи ден гледах пръчката. Тия Октавии са железни. И преносно и буквално!!!

 

Под по-сериозни проблеми - влючваш ли карета и амортесьори - кога смени каретата отпреде и амортесьорите.

 

При мене се обаждат вече каретата при силно навъртян волан или при боксуване в кал.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

До "ss1.8tsi" - Ммм.. Да :) За тази марка и този модел, всички знаят :smt030

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.