Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Помощ за покупка на Berlingo 1.9


Xfen

Recommended Posts

Здравейте мисля да купувам Berlingo 1.9 някъде 98 до 2000 година, бих желал да чуя вашите мнения + и - за автомобила. Задължително ще го взимам да е с 4(5) врати. Нещо подобно на този

Berlingo

Интересуваме също дали за тази цена като на посочения може да се намери запазено берлинго, какво трябва да гледам при покупката и какви приятни и неприятни изненади да очаквам след покупката. Също така не съм много в час и ще съм благодарен ако ми кажете и горе долу каква сума да си приготвя за прехвърляне, регистрация и т.н..

Предварително Благодаря на всички отговорили.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте мисля да купувам Berlingo 1.9 някъде 98 до 2000 година, бих желал да чуя вашите мнения + и - за автомобила......

Преди 3г. имахме служебно Берлинго 1.9 Дизел - товарен.... Поддържахме го съвестно и не е имало никакви проблеми, а и много приличен разход даваше...Продадахме го на 180 000 км и го сменихме с Фиат Добло - там ни беше грешката.... smile150

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От три години имаме Берлинго във фирмата,98год.,колегата му направи още 120 хил. и още се държи!Освен нормалните ремонти,нищо по-сериозно не му е правено.....,та смятам,че е здрав автомобил! smile049

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

с 1.9 ама с кой по-точно

обърни внимание и на задните колела,дали не са отворени и навътре като сходимост-проблемен е задния мост

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

с 1.9 ама с кой по-точно

обърни внимание и на задните колела,дали не са отворени и навътре като сходимост-проблемен е задния мост

Не и ако на всеки 100 000км се сменят лагери и оси.

smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

с 1.9 ама с кой по-точно

обърни внимание и на задните колела,дали не са отворени и навътре като сходимост-проблемен е задния мост

Не и ако на всеки 100 000км се сменят лагери и оси.

smile027

По-скоро на 50 - 60 хил. с нашите пътища. Иначе и аз не съм чувал лоши приказки за този автомобил. Шефа ми на бензиностанцията се вози на такова от доста време. На ПЕТРОЛ повечето коли са такива и хората не се оплакват. Не знам. Казвам какво съм чул от колеги и приятели. Лични впечатления нямам. Иначе много функционален автомобил.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добър, многофункционален автомобил.

Основно работно возило във фирмата ни.

За първите модификации (периода за който говориш) обща болест беше бързото разбиване на ключалките (ако няма централно).

Друга болест е проблемното отваряне и затваряне на плъзгащата врата отвътре. Има чалъм за отваряне и затваряне с който това се заобикаля :D.

По принцип това са дреболии, но дразнят.

Сериозни проблеми не сме имали. На някои с времето се наложи "повдигане" на задниците.

По двигателите - никакви проблеми - говоря за стандартен дизел 1,9.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.