Jump to content

>skoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Ще купувам супърб на старо,моля за вашето мнение


petrovi4_bg

Recommended Posts

Пред покупка съм на супърб1 2004-2005г.изпълнение елеганс.Прочел съм доста вече само се чудя дали да е 1.9 или 2.5 163кс.И да ви попитам автоматика здрав ли е,нали е типтроник ,зна4и би трябвало да е здрав или не е така.След като ще купувам кола на старо колко ще ми струва смяната на ремъци и ролки за тези двигатели и голяма ли е разликата в цената на обслужването им.Благодаря за отговорите ви предварително.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ние имахме преди 4 години служебен Супърб 2,5 ТДИ 163 к.с., само че с ръчни скорости. Много здрава кола, 60 000 км. без преблеми, но после стана една катастрофка и от тогава не могат да я оправят smile049 .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здр колега карам ШКОДА SUPERB 1.9 тди -131 к.с.-от 3 месеца-взех го на старо ,2005 г. е и сам му навъртял вече 11000 км за мен това е колата върви повече от добре и гори средно около 5 на сто нафта плюс минус малко!Обслужването което му правих наскоро излезе около 1000 лв(ангренаж,ролки,водна помпа,всички филтри+масло) а сам чувал че за 2.5 тди било към 2000 лв!Ако те интересува още нещо питай!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колата е супер от където и да я погледнеш. Аз я взех също на старо и вече две години сменям само масло и течност за чистачки.Но това лято мисля да сменя антифриза , ремъка и спирачната течност. Не мога ти кажа конкретни цени ма знам че е доста за моя двигател.Но пък удоволствието от колата е голямо. Ако няма някакви забележки по колата -вземай -няма да съжаляваш. Ако си по-спокойна натура вземай 1.9 -аз съм нервак и се кефя на по мощния мотор. :smt004 И в двата случая няма да сгрешиш. :smt017

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Привет,

според мен е важно какво караш... за градско си вземи 1,9 ,ако имаш повечко извънградско- 2,5 (163) е супер. Моят е такъв ,автоматик.(градско 9-13, извън 5,5-7,5). Доста е скъпа смяната на ремъци и пр. ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря на всички за бързите отговори.Значи ако намеря 1.9 автомат ще взема него ако ли на ще е 2.5.На всички безаварийни километри.Ще пиша като я взема.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря на всички за бързите отговори.Значи ако намеря 1.9 автомат ще взема него ако ли на ще е 2.5.На всички безаварийни километри.Ще пиша като я взема.

 

Дам, да се похвалиш!

Я хвърли едно око http://nfs.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?to ... f1=details

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря на всички за бързите отговори.Значи ако намеря 1.9 автомат ще взема него ако ли на ще е 2.5.На всички безаварийни километри.Ще пиша като я взема.

успех в покупката

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.