Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Още един кандидат за членство в клуба на Бургазлии


owner

Recommended Posts

Здравейте колеги "Сектанти"!

От октомври миналата година и аз съм собственик на автомобил от любимата марка.

В "Бургаски срещи!!! Бургаски Вечери!!!" видях, че "кипи" богата културно-масова дейност, в която с удоволствие бих се включил, естествено с позволението на всички членове.

 

Поздрави и безаварийни километри!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е що става с тоя Бургас бе, ако и Тони Димитрова си купи Шкода си купувам апартамент в Меден рудник ли беше или оловен, не знам :-k

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре дошъл си колега, нека се разрастваме.

Колега, за кво ти е да ходиш в тоя Меден рудник, то от там само на 5-та се минава да не ти откраднат джантите и да не ти източат бензина smile048

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре дошъл си колега. Заповядай разкажи за колата си, на всички ще ни е интересно.

 

 

 

 

то от там само на 5-та се минава да не ти откраднат джантите и да не ти източат бензина smile048

 

Ще минеш на 5-та през тези дупки нанайси.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чакам да обявите дата и идвам веднага!

 

А за М.Рудник - то може и да се удавиш докато пътуваш за там :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...От октомври миналата година и аз съм собственик на автомобил от любимата марка.

....

Честито!

 

офф топик: Какво ще рече "Бургас и неговите отрудени хора" - ако някои знае да казва... smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.