Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Имали нужда от реглаж на предница при смяна на тампони


Dimitrovdimi

Recommended Posts

Имам питане към всички патили. Смених си задните тампони на предните носачи при майстор и сега волана ми се измести с около 10 градуса в дясно от централно положение когато колата върви на право. Няма дърпане на волана на никаде колата си върви направо.Та питането ми е имали нужда от реглаж на предницата или е станало нещо по време на смяната.

Благодаря предварително.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И на мен ми ги сменяха и в ЕТ бяха направили реглаж. А като сложа летните гуми, понеже са друг размер и джанти, сигурно пак ще трябва реглаж.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами аз ги сменях при един познат майстор. Вярно сега не лопа но ме дразни волана. Но и моя майстор не каза нищо за реглаж.

Но можеби ще трябва да мина така че колегите от Варна да ми препоръчат сервиз. Моля!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имаше дискусия, имаше и различни мнения.

 

Според мен е задължително да минеш реглаж. За 36 лева не си струва да се правят компромиси.

 

Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Прави се реглаж, освен, ако майстора не е развивал носача от трите болта на шарнира, а е избил самия шарнир от шенкела. Но въпреки всичко е добре да се направи.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днеска минах реглаж в Булавто срещо Метро срещо 20лв. Всичко си дойде на мястото. Автомонтьора който извърши реглажа сподели:

Че е препорачително след смяна на компоненти по предното окачване да се минава реглаж на предницата.

Благодаря на колегите който се отзоваха.

:D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, би ли споделил малко по-точно къде си ходил. Защото и аз имам същия проблем, т.е. волана не е центриран, само че при мен се получи защото ходих на реглаж....След реглажа го бяха оставили в едно никакво положение. След това пак ходих и пак не успяха да го оправят и ми писна, а и се притесних да не оплескат нещо друго. И затова и така си карам и до сега. Най-съм доволен от един пич дето ми направи реглаж миналата година само дето се намира в Шумен :). Аз бях там на гости и използвах момента smile049 .

 

Edit: Извинявам се, сега видях къде си ходил. Мисля и аз да ги посетя.

 

Поздрави smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.