Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Проверка за глоби в КАТ..Как?!


DaGa

Recommended Posts

Здравейте може да ви стори малко тъп въпросът ми,

но искам да попитам как мога да проверя дали имам

наложени някакви глоби или актове /то ако са ме спирали ще знам/

впредвид ако някоя камерка ме е щракнала не да чакам да ми дойде

честитка по пощата, а как мога да проверя дали имам нещо за плащане.

Надявам се да съм се изразил правилно! Мерси и лек ден от мен!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

..... /то ако са ме спирали ще знам/ .....!

smile091

Отиваш в КАТ /питаш на входа, редиш се за номерца, бла бла/ и стигаш до една лелка зад гише...Даваш си личната карта и те осведомяват за задълженията ти (ако имаш такива)....

Ако не са те спирали и нямаш актове, фишове ...- къф ще го търсиш в КАТ, на мен лично не ми е ясно.... smile126

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бе там е работата, че вече стават почти 3 години от както ме спряха и искаха да ме проверят за аклохол, аз отказах, прибраха ми книжката и талона, написаха некъв акт но копие на мен не ми дадоха, само ми дадоха бележка да отида за кръвна проба. Аз не отидох /сега не ми се обяснява по какви причини./. И от тогава до ден днешен нито честитка, нито постановление нито нищо не е идвало в пощенската ми кутия! Та въпроса ми е че искам да проверя какво става с книжката ми. То вече почти 3 години са се минали аз си чакам чинно нещо да ми дойде, да ида да си платя ако трябва ама не.... То сигурно ако е имало наказание и то е изтекло, ама точно това искам да проверя! какво ми става с книжката. То и друго се чудя, то полицайте ми прибраха книжката и талона- хубаво, ама после си ме пуснаха сам с колата да ида да дам кръвна проба!? нито тръгнаха след мен нито нищо. Та се чудя да не са ми метнали книжката и талона някъде, че не им се е занимавало и аз сега само да седя и си чакам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

.....

Мислих да цитирам малко закони, давности и прочее, но за да не се заформя излишен спор - Разходка до КАТ и научаваш истината....Може да си сигурен, че не са ти затрили документите...И ако мислиш, че си само ти на гише "Справки" .... :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Доколкото помня преди време беше повдигал същия въпрос и получи същия отговор - отиди в КАТ smile049. Честно казано не разбирам как цели 3 години мотаеш подобен проблем, но както и да е, това е тема за друг разговор... Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.