Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Персонализиране на О2/О3 - малки екстри .


димон

Recommended Posts

В четвъртък ! Утре почивен ден ! За персонализирането на gogata се пращат 2 вида "неща" на единична цена понеже Румстъра не е баш Октавия ... :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 113
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • димон

    35

  • shaft

    10

  • VALDO

    9

  • bega4kata

    9

Най-много писали в темата

колеги,да ви спестя ли куриерските разходи? smile049

Димончо,сложи всички табелки за София в едно пликче,а в друго за Варна и двете ги опаковай и занеси в офиса при колегата ми.Ще ти пусна л.с за адреса. Аз ще ги взема от него и ще ги раздам на хората.

Условието за софиянци е някой да дойде през ноща в петък да вземе комплекта с надписите в района на летището(Ицето( pow )го знае) a после вече ще си ги разпределите.За варненци аз ще ги раздам ......срещу бира smile091

Ако сте съгласни с предложението,ме уведомете за да звънна на колегата ми в Казанлък.До петък до обед трябва да знам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами варненските мартеници са пратени на esto , a софийските и др.- персонално . Става дума за 6 лв за доставка + наложен платеж , което мисля , че се ядва , а и най-вече спестява анагажирването на хора за дреболии . Мерси все пак . smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На прага трябва да е много здраво откъм износване. Трябва горния слой да е метален (алпака) , а при този материал е няколко мкм . Ще се надраска доста бързо...С карбоново фолио пък ще е много скъпо ...Мислил съм по тоя въпрос много , но засега за по-добро от оригиналните прагове с металната вставка с логото не се сещам ...

 

Teзи фолиа - горните са подходящи за ей такива работи smile001 :

 

017649649.jpg

 

 

017649650.jpg

 

017649651.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Момчета,

 

Иииии.... Да се похваля :) Дойдоха моите!!! Харесват ми много! Прекрасна е работата! Скоро снимки от принцесата в този пост!!!

 

Много се накефих!!!

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И мойте току що пристигнаха! \:D/

 

Димчо,благодаря! smile126

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И моите пристигнаха преди малко! Наистина перфектна изработка, абе просто като видях как само са опаковани да не се наранят при доставката е достатъчно. smile126

http://pics.data.bg/zoom/shared/6634dc3 ... d32eb/maxi

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И моите пристигнаха преди малко! Наистина перфектна изработка, абе просто като видях как само са опаковани да не се наранят при доставката е достатъчно. smile126

 

Моите бяха в пощенски плик и бяха залепени качествено и перфектно!!! Евала!!! Отивам да ги залепя и довечера снимките :P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Просто заспа! Седи жестоко! Респект!!! Вечерта ги получих тях, а сутринта ми пристигнаха и алуминиевите врътки за климатроника и сега съм мега хепи!!! Ще има снимки, но първо да дойде RS волана 8)

 

.... само да се таковам у тиквата си поръчах две, а имам една дръжка само, та едно ми седи "резерва"

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Че как ще посмееме да се съмняваме в него ;)

 

Ей го - на "мойто принцеса" :) Стана красиво!

 

Едноу:

DSC00083.JPG

 

Двеее:

DSC00084.JPG

 

Триии:

DSC00085.JPG

 

Четириии:

DSC00090.JPG

 

Пееет:

DSC00101.JPG

 

Шесттт...: (оставам без дъх като гледам тази снимка :) )

DSC00103.JPG

 

Седемм:

DSC00110.JPG

 

Осеммм:

DSC00111.JPG

 

Девет:

DSC00082.JPG

 

Десет:

DSC00094.JPG

 

Допълнителни малко...

DSC00095.JPG

 

DSC00080.JPG

 

 

 

Благодаря на Димон за добре свършената работа. Вчера така ме зарадва, а въобще не ги очаквах :)

 

Поздрави

 

 

ПП: Залепих другото над жабката, защото приятелката го хареса как стои там. Аз се притеснявам да не се захаби там, но стои супер на живо(нямам втора седалка, регулируема по височина)... А и снимките са малко гадни, защото са от телефона...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За жабката бих го оформил като правоъгълник или елипса . Може да се отреже и после да се запили ...Нещо не стои като у дома си там ! :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За жабката бих го оформил като правоъгълник или елипса . Може да се отреже и после да се запили ...Нещо не стои като у дома си там ! :D

 

 

Кажи, речи да, може да го пооправя малко и да пратя пак снимка :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Eее,разваляш ОТК-то.Той Домонча е казал за къде е!Като искара дригите от каталога ще даде решение и за много други места! smile048

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Eее,разваляш ОТК-то.Той Домонча е казал за къде е!Като искара дригите от каталога ще даде решение и за много други места! smile048

 

 

Мдаа... Виждам аз, че нещо не е както трябва, но... Май ще го преправям малко, ако остане време, за сега го оставям там... Събота и неделя ще го оправям някъде :P Имам идея къде да е ;)

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз ти бях писал на скайп, но не знам дали си го получил ;)

 

emblem.png

 

Нещо такова ? :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

имах идея преди време да поръчам някъде такива лепенки,даже по скоро от тези с прозрачното покритие от горе за капачките на джатите(в средата),но не можах да намря кой да направи за няколко бройкии взех едни китайски грозни алуминиеви но все пак със логото на шкода, може нещо такова да се измисли ,даже с някое от старите варианти ,може и на мястото на емблемата на предния и задния капак особено ретро логото ще е красиво например за волана

http://new.skoda-auto.com/com/about/tra ... /Logo.aspx

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ади бе хора , никой не дава идеи ... :D Днес нямах какво да правя и направих ето това , само че на живо стои като оригинално ..., на снимката малко изкуственее :mrgreen: :

 

017845933.jpg

 

Ето и още 2,3 снимки :

 

017845923.jpg

 

017845917.jpg

 

017845905.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.