Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Персонализиране на О2/О3 - малки екстри .


димон

Recommended Posts

Аз искам един комплект за О и един за Супърб, ако има. А надпис на клуба може ли да получа - 2 бр.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 113
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • димон

    35

  • shaft

    10

  • VALDO

    9

  • bega4kata

    9

Най-много писали в темата

Аз искам един комплект за О и един за Супърб, ако има. А надпис на клуба може ли да получа - 2 бр.

 

Хей , Белия !!! :D Ти откъде си ? На Супърба дръжката не е ли елeктрическа , бе ? За Октавията - ясно - 1 кмплт. Прати адрес по някоя медия !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ета какво като е елекрическа, измисли нещо. Даже са няколко, за напред, за назад, повдигане и т.н. На л.с. адреса, с наложен платеж?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако е електрическа - шофьорската , остава само за нешофьорската - т.е. само дясната , така ли ?

valdo се отказа , щото му било несиметрично . Обаче , то като че ли по рождение , ако само едната седалка ти е с ел. управление си е несиметрично...Не мога да схвана логиката ... :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако е електрическа - шофьорската , остава само за нешофьорската - т.е. само дясната , така ли ?

valdo се отказа , щото му било несиметрично . Обаче , то като че ли по рождение , ако само едната седалка ти е с ел. управление си е несиметрично...Не мога да схвана логиката ... :)

Какво искаш ти бре!Като си поръчвах колата в Skoda още нямаха листа с възможните екстри!После се появи възможност и другата да е ел.Кво ма ядосвате сега! ](*,)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако е електрическа - шофьорската , остава само за нешофьорската - т.е. само дясната , така ли ?

valdo се отказа , щото му било несиметрично . Обаче , то като че ли по рождение , ако само едната седалка ти е с ел. управление си е несиметрично...Не мога да схвана логиката ... :)

Какво искаш ти бре!Като си поръчвах колата в Skoda още нямаха листа с възможните екстри!После се появи възможност и другата да е ел.Кво ма ядосвате сега! ](*,)

Аууу,голяма излагация само едната да е ел. ](*,) :oops: Как може,аз ако съм ще я върна.Това е все една само от едната страна да си с алуминиеви джанти и 17-ки,а от другата с железни 15-ки.Срам,срам...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе ей СПАМАДЖИИ !!! smile150

 

Последно да уточним всички ли искат надпис OCTAVIA ? Някой май искаше да пише : ELEGANCE ??? Ще почакам до неделя , ако някой още не поръчал и в понеделник ги правя и разпращам по краищата на милата ни Татковина ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе ей СПАМАДЖИИ !!! smile150

 

Последно да уточним всички ли искат надпис OCTAVIA ? Някой май искаше да пише : ELEGANCE ??? Ще почакам до неделя , ако някой още не поръчал и в понеделник ги правя и разпращам по краищата на милата ни Татковина ...

аз искам елеганс да пише!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе ей СПАМАДЖИИ !!! smile150

 

Последно да уточним всички ли искат надпис OCTAVIA ? Някой май искаше да пише : ELEGANCE ??? Ще почакам до неделя , ако някой още не поръчал и в понеделник ги правя и разпращам по краищата на милата ни Татковина ...

аз искам елеганс да пише!!!

Къв елеганс бре?!!!!!!Нали си GS

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има логика и да е само с лява ел. седалка с памет и за мене това е супер вариант. Така примерно, ако колата се кара от 2-3 души, всеки от тях си прави настройките и като седне си му е удобно, а за дясната седалка- там е достатъчно един път да се настрой удобно и може много време да не се налага да бъде местена. Иначе, аз лично не обичам друг да ми кара колата, защото ми размества и седалката и огледалата, пък даже и волана, ако се усети, че и там може да бърничка. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз искам елеганс да пише!!!

 

"Гюнтер" не е ли по-добре :mrgreen:

 

И аз ще искам. Ще се разберем по скайп като "обслужиш" готините клиентки smile001

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги , може ли малко по-сериозно да се отнесете към темата !!! smile150 :D

 

Някои от Вас си поръчаха "табелки" пък не си пускат адреса за доставка ...Нека до неделя вечер да пишат някъде къде да пращам ... smile027 smile027 smile027

 

smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

на моята да пише елеганс,и адреса да е еконт-патриарха,или ако Митака се ангажира да ги вземе,той да каже

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да се намеся и аз ... Туй нЯщо ще издържи ли на атмосферните условия и пароструйката, ако да речем, има възможност да си поръчъм персонализиран, ъъъ, стикер?

И какво ще ми струва изработването на пластинка десетина на два сантиметра?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пластинката ще издържи на отлепване , но за алуминиевия слой не мога да гарантирам .

Друг вариант изрязване от алуминиево фолио ( по-тънко от пластината) , като надписа ще бъде отнет от материала . :-k

 

това е алуминиевото фолио - лепящо много яко

017624467.jpg

 

 

това е пластината - дебелина 1,5 мм

017624468.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ако е от фолио, само ще бъде отнет слой, или се изрязва напълно за да се оформи буквата? Ако се изрязва напълно, по-добра работа ще ми свърши дебелата пластина. Само да уточня размерите и текста, и ще пиша пак smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Малиии, супер са! Да ти кажа, мислех да те питам кога ще са готови, че нямам търпение, но по- добре че не давах зор.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Супер си! :smt017 smile027 Значи ще си очаквам и аз "мартеницата" тези дни. :smt004

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.