Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Персонализиране на О2/О3 - малки екстри .


димон

Recommended Posts

Съществуват разни сайтове, в които се предлагат различни дреболийки за Октавия . Болшинството обаче са чуждоземски и цените им са доста скъпички...

Бих желал да направя едно проучване сред колегите каращи О2 и О2 FL дали ще представлява интерес изработката на дребни нещица на много прилични цени в сравнение с тези примерно в Milotec ...

Ще се радвам също така и на предложения за такива от всекиго , а също така и да коментираме в тази тема и да избираме най-доброто... :)

Като за начало пускам снимки на лепенки за ръчките за повдигане на предните седалки , които съм залепил на моята колица :

 

017563577.jpg

 

 

017563579.jpg

 

 

Дебелина е 1,5 мм , PVC подложка с алуминизирано покритие 5мкм , лазарно рязана и гравирана - лява и дясна ( 2 бр.), двойно лепящо тиксо 3М. Подобни с по-ниско качество се предлагат в някои сайтове на цена малко над 16 EUR . При мен се заформя крайна цена 10 лв за комплекта. :)

Интересно ще ми е да чуя отзиви на маниаци ...

Може и позлатено покритие с различни шрифтове и надписи .

Поздрави !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 113
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • димон

    35

  • shaft

    10

  • VALDO

    9

  • bega4kata

    9

Най-много писали в темата

Искам и аз 1 к-т такива \:D/, много добре изглеждат. Отдавна съм ги гледал в разните сайтове, мани че са скъпи, а и доставката до бг по- скъпа и от тях.

Само неразбрах ,тези на снимките дали си ги поръчвал от нета или ти си ги направил.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нека се съберат малко повечко колеги и ги пускам веднага ...

Тези на снимките са мое производство , правени са снощи :D ... с мерак ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е това ще се води ли "персонализация" ако всички се набухате с такива еднакво персонализирани табелки? След като може да ги надпишеш, защо не се замислите за нещо наистина персонално и уникално smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е това ще се води ли "персонализация" ако всички се набухате с такива еднакво персонализирани табелки? След като може да ги надпишеш, защо не се замислите за нещо наистина персонално и уникално smile027

 

Точно това имах предвид - кой каквото си пожелае : надпис , шрифт , цвят ...

 

примерно ...ZLO QQ...или ...VALDO... smile091

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Веднага искам и аз.

 

Плюс едни и за мен! Искам и аз! Също така искам и постерче/лепенка на шкода клуба ;) От къде да си взема? :)

 

Поздрави

 

ПП: Искам го комплекта семпло и свежо изглеждащ, като за такова: http://autoblog.bg/data/gallery_images/13/p_13655.jpg Каквото и да е, готино е!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много добра идея!Пиши и мен с 2 бр.! :smt017

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като гледам май ще почвам скоро да режа пластмаски ... :smt017

Що ,бе да, не свършиха TV - та за ремонти :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като гледам май ще почвам скоро да режа пластмаски ... :smt017

Що ,бе да, не свършиха TV - та за ремонти :lol:

 

Едно е за кеф , а другото е за удоволствие , бре !!! smile004

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз имам някакви предложения за постерче, не знам имаме ли си раздел за това нещо или друго от сорта, ако имаме, моля да ме извините!

 

Ще го покажа тук :P

 

Преди 15 мин го направих набързо... Може би, ще опитам да принтирам такова постерче и да видя как става в print.bg, но не този месец.

 

Skoda Classic Logo

Logo%20Skoda%20-%20classic.png

 

Разбира се, направих го на черен фон, за да си личи шрифта(белият), иначе го имам във фотошоп сорс файл и прозрачно ;) тук изглежда много зле!!!

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз имам някакви предложения за постерче, не знам имаме ли си раздел за това нещо или друго от сорта, ако имаме, моля да ме извините!

 

Освен раздел за това, си имаме и клубен стикер от доста отдавна - ЦЪК ;).

 

Сори за офтопика smile027.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

[offtopic]

Аз имам някакви предложения за постерче, не знам имаме ли си раздел за това нещо или друго от сорта, ако имаме, моля да ме извините!

 

Освен раздел за това, си имаме и клубен стикер от доста отдавна - ЦЪК ;).

 

Сори за офтопика smile027.

 

Да, де, но не видях никъде стикерите как изглеждат, но все пак се извинявам за невежеството си!

 

Поздрави

[/offtopic]

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като гледам май ще почвам скоро да режа пластмаски ... :smt017

 

 

хайде ДИМОНЧО отрежи набързо два комплекта и за мен.

 

защо пък два ?! За теб и за Любо ли ? :D

 

ОК! Утре са готови !...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Такааа... Събрахме се 10-на. :D

Тъй като не съм се занимавал с комерсиални дейности и не знам как е най-удобно да се разпратят "нещата" за да е най-удобно за всички и си мисля , че най-лесно е с куриер за сметка на получателя :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: .

Че на всичко отгоре , и с наложен платеж...

Тъй като "нещата" са леки ще минат като за документ за 5лв и някъв си процент за наложения платеж...

И така при цена 10 лв и доставка на адрес + наложен платеж мисля , че ще сме под 19-20 лв ...

Софиянци могат да се съберат в групичка ..., Варненци ... smile049 Ба си майтапа !!!

 

Да казва кой каквото има да казва ... :)

Наздраве ! smile159

 

А...и да си кажете адресите който иска ...може и на Л.С. , на мейл : dimont@abv.bg , icq 346199850, skype - dimon6710 , BTK - 0431/65646, MTEL- 0888860754 , vivatel - 0878349773 ...или кой където свари... smile049

...пък може и тука в темата ...нали е безплатно ... smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ииииии аз искам един комплект!

 

Защо не ги пратиш на един двама от град и ние тука да си ги раздадем. Може би ще те ангажира по малко ....... занмли и аз, то пък трябва един да ги плати ......

 

абе като се прибера кам Варна ще ти пиша на кой адрес да ги пратиш ако ще ги пращаш по отделно!

Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.