Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Еуратек = драма с код за касетофон


Recommended Posts

Питам се дали някой от вас не се е сблъсквал с проблем за получаване на код за активиране на оригинален касетофон монтиран от друг автомобил? Монтирам си Swing от фейслифната Октавия, но за съжаление нямам кода... От предходни такива операции с Ауди/Фолксваген знам от личен опит, че общо взето нещата се свеждат до продиктуване на сериен номер на касетофона на местен дилър и си в играта. Просто бъркат в международна база данни и ти казват кода. Но при Еуратек е съвсем различно! Там първо не бяха чували за такова нещо... после ме обявиха за ненормалник, че касетофона въобще нямало да се разпознае, камоли да тръгне... бла-бля... Обадих се в Пловдих където ми казаха, че било СУПЕР СЕКРЕТНА информация и се поддават копия от лични карти, удостоверения за домашни любимци, платени данъци за 6 години назад, фактура за нови зимни гуми и куп други. Накрая може и да ме огрее.... Ааа, звънях и на някакъв местен дилър на Шкода в Нюрнберг (абсолютно случайно избран през google.de), но ми казаха, че им трябвал автомобила на място. :|

 

Та, питах се дали някой от вас случайно не е минавал през тази процедура да ми обясни дали има вариант за спестяване на главоболия!?

 

Благодаря предварително!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здр. , сблъсквам се почти през ден с такива процедури и съвета ми е да отидеш в най близкия ТВ сервиз и срещо 15-20 лв. ще ти разрешат проблема. Вярно е че по сериен номер се открива кода но първо това не става на всяко авторадио а и се прави със калкулатор а не с google smile009 . Другото нещо е , че наистина има авторадиа които си търсат имобилайзера (при Пежо например) на колата и на друга неможеш да го монтираш освен ако не му се запише съответния софтуер. Съжалявам само че такъв като твоя не съм правил и немога да ти кажа точно инфо но част от хората са ти казали истината , другата хал хабер са нямали какво ги питаш! :smt017

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък като съм в ЕТ за нещо, с учудване и интерес гледат кабела на USB-то на плеъра и ме питат това за какво е (моя има USB букса която не е в панела а се показва от кутията за вещи на централната конзола). Щом питат това за какво е, малко се колебая да им поверя монтажа на плеъра на тях. А имам и външен микрофон, ама за него не са ме питали за какво е.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Той колегата се оправи вече , ЕТ му казаха кода. С калкулатор по сериен номер не стана или по точно не намерихме правилния калкулатор.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 месеци по-късно...

На мен ми казаха кода, след като им продиктувах номера на плеъра и рамата на колата. От двата номера, ми дадоха кода :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.