Jump to content

>skoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Индикатор за горивото на Октавия


stevie_p

Recommended Posts

Здравейте колеги! Нов съм в този форум, но искам да попитам за събет, мнения! Колата е Октавия ТДИ 110к.с.(стандартно), 2002 година, проблема: индикатора на горивото постоянно променя показанията си, от едната крайност до другата, от време на време се задържа да показва нещо друго - с други думи не може да се разчита на него. Съответно индикацията за колко километра остават и т.н. също се променят. Закачах Ваг Кома - никакъв проблем, вадих сондата от резервоара, мерих с мултицет дали показва движейки я от едната крайност до другата - показава плавно, без скоци! Пистата и писеца са добре, няма хлавави контакти - изобщо всичко изглежда ок. Таблото не дава грешки с Вага, тествам го също с програмата и без проблем. Някой може ли да даде някакво мнение, от къде какво може да е?! Благодаря ви предварително!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При мен проблема беше точно в контакта с резистивния елемент. Беше хлабав. Малко изкривих поплавъка за да притиска по-здраво и нещата и дойдоха на място.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При мен проблема беше точно в контакта с резистивния елемент. Беше хлабав. Малко изкривих поплавъка за да притиска по-здраво и нещата и дойдоха на място.

А проблемите които ти създаваше преди да го поправиш същите ли бяха?!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.