Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Проблем със затъмняването на огледалата


angel_m

Recommended Posts

Момчета и момичета(ако има такива)имам следния проблем.От два дни огледалата не искат да се потъмняват,като идва кола отзад.Мислех,че е от калта по колата,ама уви не е това причината.МОЛЯ за помощ? :x

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1. Колата ти да не е оборудвана с такова, провери комплектацията по ВИН или виж има ли огледалото светлинни датчици.

2. Колата да е оборудвана с такова, но то да е повредено, например електрониката в него да не получава захранване заради прекъснат кабел.

3. Възможно е да си го изключил, при мен на огледалото за обратно виждане, отдолу има копче с което се включва или изключва.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси за отговорите.

Колата е оборудвана с такова чудо.

Преди 2 месеца ходих в Еуратек,защото ми направи пак същия номер,там я гледаха 24 часа и ми казаха,че нищо й няма.Проблемът продължи.След 3-4 дни вечерта запалих и тръгнах малко по нервно и то взе,че започна пак да работи.

Копчето е включено и свети зелено.

Най-вероятно е захранването.Въпроса сега е как мога да го проверя това?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ха, моите пък днес се оправиха - щот заваля дъжд и ги намокри ...

От тук си правя извода :затъмняващите се огледала са като жените ( мамка им) ....!!!

Кат се намокрят им е кеф , на сухо ги боли....Въйййй.... smile021 smile021 smile021

 

И без тва на Фейса Сливата му е по-голяма , както и Огледалата ......мое мнение ... smile091 smile159 smile159 smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.