Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

light failure


gogomil

Recommended Posts

Привет,

Имам следния проблем: при положение ,че всички светлини работят нормално - ми дава съобщение ,че има неработеща... Единствено зумерът за забравени светлини не ми сигнализира. Някой знае ли дали това може да е причината и как се поправя този зумер?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

имам нормално осветление на номера , ксеноните са фабрични... въпросът ми беше- дали е от зумера и къде е тоз зумер?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

имам нормално осветление на номера , ксеноните са фабрични... въпросът ми беше- дали е от зумера и къде е тоз зумер?

 

Зумера е в таблото и там те съветвам да не пипаш ;) Обърни внимание светва ли ти осветлението в купето при отваряне на шофьорската врата :?: Закачи я на тестер поне :idea:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Колегата Стефан Л ми направи днес тест с ВАГ-ком( за което много благодаря )и ето грешката :

 

 

Address 55: Xenon Range Labels: 4Z7-907-357.lbl

Part No: 4Z7 907 357

Component: dynamische LWR D09

Coding: 00005

Shop #: WSC 81345

 

2 Faults Found:

01535 - Control Circuit for Right Headlight Range Adjusting Motor (V49)

29-10 - Short to Ground - Intermittent

01535 - Control Circuit for Right Headlight Range Adjusting Motor (V49)

30-10 - Open or Short to Plus - Intermittent

Доколкото се ориентирам- не е заземен или не е добре закачен плюса?

Който знае - да сподели моля...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Веригата е прекъсната или окъсена към маса/плюс. Така трябва да го четеш. Но погледни това моторче работи ли. :roll:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колегата Стефан Л ми направи днес тест с ВАГ-ком( за което много благодаря )

Аууу, много трудно беше (къде е щангистчето?) :lol:

Да поясня, че проблемът възникна след смяна на крушките на ксеноните (от квартален майстор), ама не веднага...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.