Jump to content

>skoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Среща София 21.02.2010


Green_Witch

Recommended Posts

здраво! както винаги smile035

 

 

http://thunderbolt.snimka.bg/automobile ... -10.476377

 

круз-ът явно е готин, кучето ми не спря да го зяпа на връщане :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А на връщане никой не успя да догони Сашо... Добре, че имаше някакви маршрутки да го спъват по завоите, че да му видим задницата. ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

e нали повтаряхте постоянно че нямал спирачки. ами то и аз да нямам спирачки и аз няма да имам стигане smile091

 

междо другото, снимките ти в движение са станали супер \:D/

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

е ... ние не успяхме да дойдем smile049 явно е било весело ... замалко да са поне 4 задномотрните, ама на .. пуст късмет...

евала за кучето, и стопанина му който го е извел :smt017

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Трябваше да дойдете пък другото после, седяхме малко, но беше fun, особенно надолу, докато не се набихме в колоната, предизвикана от някакъв селтак с Octavia II, не от нашите, който се влачеше с 40-50 :smt0344

 

@GreenWitch - благодаря чувствам се поласкан

@Тhunderbolt - Спирачките са ми чук, гумите са ми старички но за 3 та зима регенерат се държат чудесно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...Спирачките са ми чук, да речем едно 60% от нормалното го има. Гумите са ми старички, аз щях да се плъзна в Маргарита не да се извозя :lol:

 

Шшшшшшшт! Не ми го напомняй, че само това не й се е случило на моята за последните няколко седмици. Ако ми беше влязъл отзад - щях да те извадя през прозореца барабар с колана... Бедна ти е фантазията какво щеше да ти се случи! :evil:

 

@Thunderbolt, снимките не станаха никак добре. Нямам ги още онези чисто механични движения, които да ми позволят да наглася фотката така, че поне хоризонта да е равен... Като за първи опити не е зле, но колкото има в галерията - още толкова затрих, че за нищо не ставаха. :)

 

@joeless, изпуснахте доста, но разбрах, че сте свършили доста добра работа и за това не ви се сърдя много.

 

@chant, следващия път може и да няма сняг :)

 

@pow, как е малката?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

=D> =D> хубави снимки,това със снега на "Копитото " ли е?

Мене ми омръзна тоя сняг,друго си е слънцето! smile049

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@pow, как е малката?

 

Ми как - оправихме я, готова е за следващата среща. ;) С толкова фармацевти и хирурзи във фирмата на жена ми, направо сме екип за бързо реагиране. :mrgreen: Мерси, че не ни забравяш. smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хубави снимки! И много хубава среща - както винаги, макар че позамръзнах, честно казано! Следващият път се надявам да съм си с моята кола вече, а не под "прикритие" smile049.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ако ти си затрила "няколко снимки" то аз затрих повече от 2/3 smile091

няма ли повече снимки :-k

 

иначе може някой път наистина да се вдигнем и да се занесем до Пловдив

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Трябваше да дойдете пък другото после, седяхме малко, но беше fun, особенно надолу, докато не се набихме в колоната, предизвикана от някакъв селтак с Octavia II, не от нашите, който се влачеше с 40-50 :smt0344

Чакай и тук да ти се скарам - Абе Сашо, как па една дупка не пропусна по нанадолнището. Загледах те няколко пъти и със сина ми решихме, че нарочно ги целиш. Ама наистина изотзадзе така изглеждаше. Тони ми казва "Абе много му е хубава на Сашо колата ама що скача във всички дупки? Няма ли да я строши така? Казвам "Ами ше я строши. Ей сега ше му се накарам!" Та ето, карам ти се! :smt0344

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Де да знам защо, и попринцип доста често изправям джантите с големия чук, пък и на връщане не ми се заобикаляше много че от ляво беше дерето :smt033

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ти да не си карал в насрещното на връщане? А аз после се чудя, защо пасажера ти се кръстеше и молеше да стигне жив до София. smile048 (ти сега да не вземеш да се засегнеш, че като те зная какъв си обидчив...)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ех къде е Новачко да Ви обяснИ, как се минава през дупки? Ех не се изказва вече компетента. Ех че жалко, вече не е толкова интересно в този форум.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Приятна беше срещичката, разходката до Копитото също :) Пък и това си беше първата разходка на Шкода клуб с пилотна кола Шевролет smile091

P.S. Браво на фотографите за снимките, много добре са станали!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Фреш, не се обиждай, обаче аз лично не посмях да го докосна дори това Шеви - от личен опит... в старата ми фррма служебните коли бяха Лачети и само след няколко месеца употреба /при това главно от слаботелесни колежки/ вътрешните пластмасови дръжки се изпочупиха масово. Тия повреди обаче не влизали в гаранционното обсужване, та се плащаха по спомен към 100-тина кинта на парче... е не, мерси! smile175

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Фреш, не се обиждай, обаче аз лично не посмях да го докосна дори това Шеви - от личен опит... в старата ми фррма служебните коли бяха Лачети и само след няколко месеца употреба /при това главно от слаботелесни колежки/ вътрешните пластмасови дръжки се изпочупиха масово. Тия повреди обаче не влизали в гаранционното обсужване, та се плащаха по спомен към 100-тина кинта на парче... е не, мерси! smile175

Аз също имам особено мнение за повечето излезли през последните години модели на Шевролет, но съвсем сериозно, Круз е приятна изненада. На дизайн изглежда много приятно (според мен), техниката му като цяло е доста прилична (все пак ползва обща платформа с последната Астра), усещането за качество е направо добро, колата вози прекрасно като за класа си и се продава на изгодна цена. Определено има малко общо с "неща" като Лачети или Авео :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.