Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Да поръчвам ли Superb ? Поръчах го !!!


Bojanov

Recommended Posts

Моментът наближава......

утре сутринта в 8:00 съм в кат за номера и когато мина отивам директно в Еуратек да си взема колата.

Вече започнах да си мисля, че съм си поръчал Бентли. То не бе чакане, не бе чудо ! smile175

Ама нали дойде..... smile126

smile152 smile152 smile152

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 270
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • Bojanov

    67

  • pvatanasov1

    19

  • MK_

    15

  • bega4kata

    14

Най-много писали в темата

Мога само благородно да ти завиждам. Аз ще чакам още 3 месеца !!! Качи някоя снимка и пиши първите си впечатления, а ако случайно имаш път към Стара Загора, можеш и да се обадиш да се видим ... smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моментът наближава......

утре сутринта в 8:00 съм в кат за номера и когато мина отивам директно в Еуратек да си взема колата.

Вече започнах да си мисля, че съм си поръчал Бентли. То не бе чакане, не бе чудо !

Ама нали дойде.....

 

чудесно, чакането си е струвало :) да качиш снимки :) smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Взех я !!!

Страхотна кола... е вече имам и една забележка след само 50 изминати километра с нея.

Много перипетии при регистрацията (това е 4-тото комби в България регистрирано и първото клас N1), но все пак я взех.

За сега няма как да кача снимки, защото пиша от мобилния телефон и нямам компютър, но скоро ще има.

smile152

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:-k качи снимки и разкажи за перипетиите, че да знам какво ме чака и мене. Какъв проблем и намери за 50 км ! :?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Разгеле. Честито и от мен и много безаварийни километри. smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито и от мен, колега! smile152 Голям кеф е! smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито и от мен колега !

Много безаварийни километри и колата само да те радва .

smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,

 

благодаря на всички за положителните пожелания.

 

Засегa колата се оказва много добра. Довелен съм.

За 24часа и 210км. пробег, оценката ми е 6 .

Мисля, че шумоизолацията е по-добрс от тази на седана. Въпреки, че би трябвало комбито да шуми повече от към багажника и рейките на покрива. Дори на моменти имам чувството, че карам хибрид - Prius.

 

В понеделник ще споделя за оплакването ми и ще сложа снимки. Сега пиша от телефон затова.

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,

 

благодаря на всички за положителните пожелания.

 

Засегa колата се оказва много добра. Довелен съм.

За 24часа и 210км. пробег, оценката ми е 6 .

Мисля, че шумоизолацията е по-добрс от тази на седана. Въпреки, че би трябвало комбито да шуми повече от към багажника и рейките на покрива. Дори на моменти имам чувството, че карам хибрид - Prius.

 

В понеделник ще споделя за оплакването ми и ще сложа снимки. Сега пиша от телефон затова.

 

Поздрави

 

Колега, ако ти се занимава дай снимки да видим новата придобивка!

П.С. Честита да ти и стотици хиляди километри само гориво и масло да сипваш!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито и от мен и със здраве да си я караш! smile159

Днес на Цариградско,на излизане от София,карах зад един Супърб комби,даже му и записах номера-СА1295РР,същия цвят като твоя.

Да не би да си бил ти? :-k

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито и от мен и със здраве да си я караш! smile159

Днес на Цариградско,на излизане от София,карах зад един Супърб комби,даже му и записах номера-СА1295РР,същия цвят като твоя.

Да не би да си бил ти? :-k

 

Здравей,

 

точно аз съм бил.

Малко по-късно ще пусна и снимки.

Вече съм в Ямбол и колата е на 650км.

Има доста приятни изненади по пътя, ще разказвам.

smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,

 

ето и малко снимки на това страхотно комби:

 

019907632-big.jpg

 

019907634-big.jpg

 

019907637-big.jpg

 

019907638-big.jpg

 

019907639-big.jpg

 

Изключително приятно съм изненадан от разхода на гориво.

На цялата магистрала на темпомат на 138км. - 7.4 л./100км. и след това на двулентовия не съм я напъвал и падна до 7.1 Страхотен резултат според мен за такава голяма кола. А и мотора все още е стегнат. Имаше и нещо друго. Оказа се че гумите ми са на 4 атмосфери. Спаднах ги в Стара Загора на 2.5 и возията се промени драстично, но пък ми светна лампата за ниско налягане в гумите.

Смятам утре да и сменя джантите с гумите, защото както съм казвал имам страхотни джанти от Аудито с гуми 16".

 

019907640-big.jpg

 

Мисля, че това е по-нов модел Болеро или поне вида на бутоните е по различен.

019907642-big.jpg

 

Има и още неща за споделяне и въпроси имам, но утре, като ще се опитам да направя по-качествени снимки.

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е дочака я най-накрая. Колата наистина изглежда прекрасно. Много безаварийни и само да те радва.

П.П.: Индикацията за гуми изиска да я сетваш при всяко променяне на налягане то на гумите.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е дочака я най-накрая. Колата наистина изглежда прекрасно. Много безаварийни и само да те радва.

П.П.: Индикацията за гуми изиска да я сетваш при всяко променяне на налягане то на гумите.

 

Благодаря за пожеланията.

Как се сетва индикацията за гумите?

 

Още нещо се сетих. В ценовата листа и списъка с оборудвания на Еуратек пише, че фаровете в ниво Елеганце са Би ксенон, ама да ама не са. Ксенона е само на късите. Но няма значение защото има страхотно добри фарове и къси и дълги. Има голяма разлика от рент а кара който си бях взел в началото. Доста се бях наплашил от неговите, защото бяха трагедия.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Трябва да прочетеш в ръководството. За Октавия има бутон със символа на таблото и думата set на него. Задържаше се няколко секунди, като си оправиш налягането в гумите.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

\:D/ smile035 smile152 Много се радвам, че си толкова доволен от колата, че аз честно казано, бях много притеснен дали не направих грешка с тази покупка... smile150 За съжаление, аз ще го разбера това със сигурност чак след 3 месеца, но много внимателно следя всичко във форума на тема Сюпърб. Тъй че ако не ти е проблем продължавай и в следващите дни да споделяш впечатленията си от колата :-k

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

\:D/ smile035 smile152 Много се радвам, че си толкова доволен от колата, че аз честно казано, бях много притеснен дали не направих грешка с тази покупка... smile150 За съжаление, аз ще го разбера това със сигурност чак след 3 месеца, но много внимателно следя всичко във форума на тема Сюпърб. Тъй че ако не ти е проблем продължавай и в следващите дни да споделяш впечатленията си от колата :-k

 

Айде за да не питам всеки път това поръча ли, онова поръча ли, напиши каква конфигурация двигател и екстри си си избрал...

 

Колата е супер за парите си и смятам, че превъзхожда преките си конкуренти :

Опел Инсигния, Форд Мондео, Мазда 6, Тойота Авенсис. - все комбита.

 

Просто бензиновия двигател с турбо е страхотен, а и в комбинация с това 7DSG нещата стават уникални. А и това място на задните седалки..... Размазващо е.

Качвах приятел който кара S-class последен модел и той се изкефи на мястото отзад.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сюпърб елеганс 2,0 TDI-CR 125kW/170hp 6DSG DPF мока браун, металик с бежов Felicity интериор. Но ще пристигне чак октомври. Ако имам късмет края на септември. Освен ако не стане чудо и момчетата в завода не работят и трета смяна smile168

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

"Просто бензиновия двигател с турбо е страхотен, а и в комбинация с това 7DSG нещата стават уникални. А и това място на задните седалки..... Размазващо е."

 

:smt017 :smt017 :smt017

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.