Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Да поръчвам ли Superb ? Поръчах го !!!


Bojanov

Recommended Posts

  • Отговори 270
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • Bojanov

    67

  • pvatanasov1

    19

  • MK_

    15

  • bega4kata

    14

Най-много писали в темата

абе от а3 то е доста по хубава

 

Защо все с Аудита се правят сравнения? smile049

Много ясно, че Аудито има по-яка возия, по-готин дизайн и е по-представителна!

smile021

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Че аз какво съм ти казал ?

 

Казал, неказал - просто караш "грешната" марка човече... smile049

Веднага да се извиниш на колегите от форума за избора си и да обещаеш,

че повече няма да правиш така ... smile049

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Има развитие !

от днес в Еуратек имат номер на рама и двигател на колата ми и това означавало, че е произведена. В понеделник на 26.07 я товарят и в сряда на 28.07 пристига за да я взема в четвъртък.

Допълнително имам още 2% отстъпка.

Малко остана.

Денят наближава.

 

smile152 smile152 smile152 smile152 smile152

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има развитие !

от днес в Еуратек имат номер на рама и двигател на колата ми и това означавало, че е произведена. В понеделник на 26.07 я товарят и в сряда на 28.07 пристига за да я взема в четвъртък.

Допълнително имам още 2% отстъпка.

Малко остана.

Денят наближава.

 

smile152 smile152

 

Колега, да не забравиш да качиш снимки на най-чаканата шкода! Следя ти темата от както съм се регнал във форума! ;) smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мдаа дано не те мъчат повече с чакане. Много съм лябопитен да я видя на живо и ако имаш време и желание да ме повозиш, че доста сериозно съм се загледал към такава, ама още се чудя дали си струва инвестицията за нова кола(че толкова пари не са малко, поне за мен) smile027 smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А ти от къде получи още 2% отстъпка? И аз съм си поръчал, но моята няма да дойде по-рано от края на септември. Поне така ми казаха от ЕТ. Всъщност, колко ти излезе цялата отстъпка ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А ти от къде получи още 2% отстъпка? И аз съм си поръчал, но моята няма да дойде по-рано от края на септември. Поне така ми казаха от ЕТ. Всъщност, колко ти излезе цялата отстъпка ?

 

 

Кога я поръча? Да неби да е със стъклен покрив, защото знам, че за него ще се чака толкова. Колко ти е срока за доставка по договор?

 

Общата ми отстъпка е 12% върху стойността на автомобила по ценова листа без екстрите. Или 12% върху 54 690лв.

 

Колата пристига в сряда следобед и в четвъртък сутрин живот и здраве я взимам. Няма да им я остя и за 1 час.

 

smile117

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поръчах я на 05.07.2010г. Ей тука съм си драснал календарчето :D ... Проблема е че я поръчах с KESSY, а в цял свят се слагали по 70 бройки на седмица (или нещо такова). По тази причина срока за доставка е 120 дни. Все пак има надежда да дойде и по-рано, но е малка. Ще си чакам smile048 ... А ти пробва ли вече твоята ? Как е ? Аз до сега не съм се возил на шкода. Да не говорим за каране. Това ми е сефтето с тази марка автомобили. Дано не се разочаровам. smile021 Времето ще покаже....

 

Късмет и безавариен път! smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито колега и дано да я доставят по-рано. smile159

А относно возенето и карането, то Шкода е типичен представител на ВАГ групата, и ако нямаш някакви супер огромни изисквания, граничещи с маниакалност, то би трябвало да останеш доволен. :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами и аз на това разчитам. Всичките ми коли до сега са все на ВАГ групата, но са все VW. На тест драйва колата ми хареса и за това си я поръчах. Но не знам с времето как ще е и колко дълго ще си запази качеството. Но вече съм сигурен че ще разбера ... :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз исках Kessy но не ми се чакаше. Аз преди да я поръчам си взех един ренткар и я скъсах от каране за 2 дена. Защото един тест драйв за 15 мин. неможе да изгради реална представа за колата.

 

Какъв двигател и кутия си поръча?

Щом си я поръчал през юли и ти би трябвало да си с 12% отстъпка??????

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

О, да. И аз съм с 12% отстъпка. Избрах си Елеганс TDI CR 125kw/170k.s., 6DSG, DPF. Т.е. най-добрия дизелов двигател. Бях се замислил за 200к.с. бензин, но после се отказах. Аз не бързам със сроковете и за това си избрах кесито. Дано не ми създава проблеми тази "новост", че да не тропам примерно посред зима пред врата на колата ... smile091

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма как да тропаш. Проблем става само когато ти падне батерията на дистанционното, но в него би трябвало да има скрит авариен ключ за да отвориш колата. Поне така е при безключовата система на Toyota.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма как да тропаш. Проблем става само когато ти падне батерията на дистанционното, но в него би трябвало да има скрит авариен ключ за да отвориш колата. Поне така е при безключовата система на Toyota.

 

Всичките "безключови" системи са така ;). Има си един обикновен метален ключ, боднат в дистанционнното.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

... Дано не ми създава проблеми тази "новост", че да не тропам примерно посред зима пред врата на колата ... smile091

 

Безключовите системи си имат и известни минуси smile049

019790040.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.