Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Да поръчвам ли Superb ? Поръчах го !!!


Bojanov

Recommended Posts

Не е поръчан още. Нямат конкретни цени на допълнително оборудване за комбито. Да комби ще поръчвам, но немогат да ми отговорят и за данъчен кредит как стоят нещата. Има много неизвестни още и те са в Еура Тек.

Колега,така и не разбрах,приемат ли поръчки за комбито в ЕТ или още не? :-k

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 270
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • Bojanov

    67

  • pvatanasov1

    19

  • MK_

    15

  • bega4kata

    14

Най-много писали в темата

А бре не ви ли писъх,че в Бургас има 3,4 поръчани.Чакам ди да дойдат,че да ги разгледам.

 

П>С>mr. White мисля че говориш за 3 години!

 

"Ограничение на правото на данъчен кредит за автомобили

От 1 януари 2010 г. регистрираните по ЗДДС лица ще могат да приспадат ДДС кредит само при закупуването на автомобили с повече от 6 места (включително мястото на водача), като се взимат предвид само седалките, монтирани от производителя. Понастоящем няма изискване от кой трябва да са монтирани седалките." - пак намериха начин да прецакват хората!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От днес има официално и на сайта им информация за Superb combi, Има цени за стойността на колата. Но няма цени на допълнителното оборудване. Поръчваш или колата + металика или поръчваш на сляпо + - в цената.

 

А пък за Данъчния кредит не само че ще се занимавам ами направо държа. защото колата ми е около 62 000лв. по конфигуратор - 5 400лв. отстъпка и 56 600лв. ми се виждат пак много като за шкода. Не че имам нещо против марката, хареса ми и на теста, ама след 4г. като тръгна да я продавам ходи обяснявай колко е хубава. Много по-бързо ще се обезцени от друга марка. И точно тези 20% ще компенсират ситуацията. Защото много често си сменям колите. Досега рекорда ми е 3г. и ми омръзна вече от загуба на стойност. Това е моето мнение, а пък кой каквото иска да си вика.

 

Чакам развитие от страна на ЕураТек и се надявам.

 

:-k

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Извинявай, цените може и да ги няма на сайта, не се изказах добре. Има информация за колата. Цените ми ги дадоха на разпечатка от представителството. Цената на комбито е точно 2100лв. по-висока от седана.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А някой може ли да ми каже спецификацията на джантите?

Междуболтовото разстояние ме интерисува? 5х???

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А пък за Данъчния кредит не само че ще се занимавам ами направо държа :-k

Не че любопитствам, ама как точно мислиш да теглиш д.к., тъй като има три начина, като и трите са с много въпросителни :?:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

П>С>mr. White мисля че говориш за 3 години!

Извинявам се за отклонението ама: Защо за три бе ВАЛДО? При амортизационна норма колата се амортизира за четири, а данъчните имат право да извършват корекция на ДДС за период от 5 години назад

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Казаха , че очакват хомологация за 4+1 товарен.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А някой може ли да ми каже спецификацията на джантите?

Междуболтовото разстояние ме интерисува? 5х???

 

5х112

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А някой може ли да ми каже спецификацията на джантите?

Междуболтовото разстояние ме интерисува? 5х???

 

5х112

 

Суперррр, защото Супърб-а ще дойде на 17-ки, а аз имам 2 комплекта джанти с гуми които ще ми останат от Аудито.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Казаха , че очакват хомологация за 4+1 товарен.

4+1 товарен вече не съществува като понятие. Не знам как я мислят тая, да не те подлъжат и на края да ти кажат айде са плати и ДДС-то smile011

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Суперррр, защото Супърб-а ще дойде на 17-ки, а аз имам 2 комплекта джанти с гуми които ще ми останат от Аудито.

 

Все пак си виж офсета на джантите и питай в Еуратек дали ще станат, че ако ще вземаш Superba с повечко киловати може и спирачните апарати да са по-големи (просто предположение, едва ли ще са по-големи от на Аудито).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Superb-a ще бъде 1.8 бензин и в базовото си ниво е с 16" цола, така че няма да има проблеми с размера на спирачните апарати.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Утре си взимам един Супърб rent a car, за да направя по-дълго пробно каране и да се убедя че това е колата ми. И другата седмица го поръчвам, но между временно излезе идеата за закупуване и на едно Yeti и така си издействах по-добри отстъпки за 2 коли.

Моля Ви ако някой знае , има , или е карал Yeti да каже някое мнение. А може и някой да е ходил на тест-драйв-а тази седмица на Боровец и Пампорово.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моля Ви ако някой знае , има , или е карал Yeti да каже някое мнение. А може и някой да е ходил на тест-драйв-а тази седмица на Боровец и Пампорово.

 

 

Виж дали ТОВА няма донякъде да ти е от полза. Други мнения за Йети във форума май няма :-k. Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имаш шанса да си първия от клуба собственик на Суперб комби и Йети . Успех с поръчките, пък после ще искаме мнения за колите от теб. :smt017

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги след около 500км. пробег с един Супърб 2.0 tdi DGS 170p.s. ниво на оборудване Амбишън, имам следните наблюдения върху автомобила и претеснения. Помагайте с вашите впечатления:

 

1. Стъклата много се потяха при нощно каране и валеж от дъжд и сняг. Климатроника беше пуснат на стъклата и с доста висока степен на вентилатора. Някой имал ли е подобни наблюдения или това е било частен случай?

2. Имам съмнение относно климатроника и това дали ще се справя с голямото купе на комбито през лятото?

3. Късиите светлини бяха ужасни (направо мъчение) за разлика от дългите. Ако някой кара с ксенон, да сподели как е на къси и дълги?

4. След скорост от 150 колата става шумна от към вятъра, който се чува в купето. Мнение?

 

Това са последните ми терзания и мисля тези дни да оформя поръчката.

 

Благодаря Ви предварително.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм горд собственик на Супърб 1.8 TSI елеганс и мога да кажа за 2000 километра от както съм минал със нея ,че на колата до сега не съм намерил косур. smile126

smile152 За потенето съмнява ме да е от климатроника smile009

За фаровете и аз мислех,че има проблем със тях ,до като не ми се наложи да пътувам до Франция януари месец.Там се возих на Ауди А6 и мога да кажа,че неговите са по зле от на Супърба.Явно ксенона е така.

За шума да появява се лек шум но при скорост от 150-160 на горе.

Знай колега,че няма да съжаляваш нито за секунда ,че си купил тази кола.

smile159 Успех и безаварийни на колегите. :smt017

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вече мога да кажа здравейте КОЛЕГИ :D

Днес беше големият ден !!!

smile152

Поръчах този прословут Superb Combi 1.8 FSI, DSG Elegance

Сега остава чакане, чакане, чакане и надежда да дойде в срок.

 

Наложи се да се примеря с една екстра по-малко. Исках KESSY (електронна заключваща и стартова система ) е лесна за употреба система за отключване, заключване и стартиране на автомобила без употребата на ключ, но щяна да се предлага от Август месец, а вече я рекламират - странно?!?

 

Инъче, вече може да се поръчва клас N1.

 

Поздрави на всички

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво,колега,като дойде тогава ще ти честитиме! :)

Дай инфо относно:цена,отстъпка,лизинг,цвят на колата,допълнителни екстри и т.н.,щото и аз силно съм се заинтересувал от комбито!Все още се чудя,TFSI или TDI :-k ,DSG-то, то е ясно! \:D/

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

цена:

стандартната оферта - 10%

Модел Супърб Комби

Оборудване Елеганс

Двигател 1.8 Turbo FSI 118 kW 7-ст. авт.

Интериор "Glamour" - черен, кожа

Цвят Капучино бежов металик 933 лв

Допълнително оборудване 11 / 6 892 лв

 

Допълнително оборудване

Волан / интериор / седалки 3 - спицов мултифункционален кожен волан управляващ радио,скорстна кутия DSG и малък кожен пакет - ръчна спирачка и лост за скорости 675 лв

Декорация "MIRAGE" - метални елементи в интериора 68 лв

Интериор "GLAMOUR" (кожа/изкуствена кожа), стойка за чаши в подлакътника отзад 2 650 лв

Функционалност Електрическо отваряне и затваряне на задния капак и автоматично отваряща се щора 765 лв

Система от мрежи в багажника 128 лв

Щори за задните странични стъкла - механични 302 лв

Комфорт Електроуправляеми огледала с подгряване и памет, с електрическо сгъване и автоматично затъмнение на страничните и централното огледала 193 лв

Затъмнени 75% задно и задни странични стъкла 410 лв

Джанти / гуми Лети джанти "TRIFID" 7,5J x 17" - 4 бр. 16 лв

Радио / навигация / телефон Радио CD MP3 Skoda Bolero с интегриран CD чейнджър за 6 диска, размер 2-DIN 566 лв

Удължена гаранция Удължение на гаранцията за 4 години, до 120 000 km 1 120 лв

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Някой знае ли относно Болеро аудиото, отвора под самия екран дали е за SD карти както е на навигацията ?

Но при навигацията си има надпис на това място - SD.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.