Jump to content

>skoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Да поръчвам ли Superb ? Поръчах го !!!


Bojanov

Recommended Posts

Адаш,честито и от мен! Голаяма работа е Супърб-а!!! Само да ви радва и безаварийно да ви вози по пътищата на света :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 270
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • Bojanov

    67

  • pvatanasov1

    19

  • MK_

    15

  • bega4kata

    14

Най-много писали в темата

Хееееееееее, Никсън, мноооо добър параход! Супер цвят, супер джанти, супер двигател, супер DSG, супер кожа! Някой ден, ако сме живи и здрави, може да има и близначе!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито и от мен ! Вий взехте тез комбита кат топъл хляб да ги грабите бе ..! :mrgreen:

За събора за вас ще трябва отделен паркинг.

Със здраве да ги карате и всервиз да не ги вкарвате. \:D/

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги,благодаря още един път,както и на колегата Bojanov,за това че му се намърдах в темата без позволение.То и без това тя стана основна за новия Супърб! smile126

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

с Болеро или с Кулумбус е?

Ице,Колумбус е! smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето точно такава ще е следващата ми кола! Много хубав избор и за цвят, и за ДВГ, и за богато оборудване! Много безаварийни километри! А да попитам тези калобрани на задните колела могат ли да не се поръчват? Че нещо по ми допада без тях комбито smile035

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На печелившите - честито :) Много километри и приятни мигове с колата!

Дано и аз се присъединя с подобна новина другата седмица..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,

 

от повече от месец съм обещал снимки със сменените джанти.

Ето и обещаните снимки (които не ми харесват много, защото беше много слънчево. Ще има нови по-нататък):

 

020720855-big.jpg

 

020720863-big.jpg

 

020720866-big.jpg

 

020720867-big.jpg

 

Погледнете тази тема: http://www.skodaclub-bg.org/forum/viewtopic.php?f=47&t=20539

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има ли огромна разлика във возията и поведението на колата, като си минал от 17-ки на 16-ки, че ако на събера парички за Елаганс ще е с 16-ки?

Между другото на няколко места видях как при лосовия тест (бърза смяна на посоката на движение) 18-ката модел Луна направо удря земята и се пука гумата, а на друг тест почти се извади гумата от джантата smile035

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Между другото на няколко места видях как при лосовия тест (бърза смяна на посоката на движение) 18-ката модел Луна направо удря земята и се пука гумата, а на друг тест почти се извади гумата от джантата smile035

 

Ами аз чак такъв тест не смятам да правя. При положение, че една Е-класа на Мерцедес е серийно с размер 225/55/16 мисля, че нямам грижи. Някой ще каже да ама ако се наложи такава смяна на посоката..... да ама ето , че и със 18" пак удря на джанта.

Аз съм доволен. Има разлика във возията, но имайте напредвид, че аз не съм с 205/55/16 какъвто е стандартния размер на колата, а съм с 225/55/16, които са малко по-високи и това още подобрява возията.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не знам..,въобразявам ли си ,или не,но ми се струва,че комбито вози по-меко от седана.Някои от ЕТ,беше казал на брат ми,че в тази връзка сега слагали други амортесьори и затова возела по-добре?

Иначе ,аз от возията на 17-ките съм повече от доволен!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има ли огромна разлика във возията и поведението на колата, като си минал от 17-ки на 16-ки, че ако на събера парички за Елаганс ще е с 16-ки?

Между другото на няколко места видях как при лосовия тест (бърза смяна на посоката на движение) 18-ката модел Луна направо удря земята и се пука гумата, а на друг тест почти се извади гумата от джантата smile035

Toва,за което говориш е една гавра,скалъпена от конкуренцията и се получава при ненапомпани гуми и макс.допустим товар в автомобила!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дали съм само аз така или ми се струва, че моя седан със 16" вози твърдо :)

Почти съм сигурен че е от гумите обаче ... Тия фабричните Continental Sportcontact са МЕГА

пластмасови имам чуството че са менте. По "Тракия" на бабуните около Пазарджик направо ми трябва

шлемофон! Струва ми се че пасата ми 5.5 със 17" Goodyear беше чуствително по-тих ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дали съм само аз така или ми се струва, че моя седан със 16" вози твърдо :)

Почти съм сигурен че е от гумите обаче ... Тия фабричните Continental Sportcontact са МЕГА

пластмасови имам чуството че са менте. По "Тракия" на бабуните около Пазарджик направо ми трябва

шлемофон! Струва ми се че пасата ми 5.5 със 17" Goodyear беше чуствително по-тих ...

 

Твърдо си вози.

 

Като каза бабуни - на тип паве настилка в Пловдив с Yokohama W.drive V902 225/45/R17, при скорост над 40 км/ч падат пломби smile168

 

pave.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Определено смятам, че возията на комбито е по-мека.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес тествах 3.6 мотора с DSG и страшно много ми допадна скоростната кутия. До сега не бях карал DSG и смятам, че води до пристрастяване smile035 Мотора ми се стори доста тих за тези коне, возията прекрасна. Нямат 2.0 тси като тест автомобил защото съм се спрял на него, но там ми се струва че пика на мощността ще е по рязък заради турбината, 3.6 е направо мек, като коприна.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...
  • 2 седмици по-късно...

Страхотна снимка. Жалко, че тая година май няма да имаме календар. :smt017

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.