Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Когато парите немогат да свалят някой, БЕНТЛИ го прави


donsun

Recommended Posts

Извинявам се, само да пусна акуратен линк, някак не е редно през ФБ да преминава smile049

ето:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кристално ясно,че ако парите не са проблем, то и Бентли-то не е проблем. Още повече, че определено ще се открояваш в тълпата Скласи, 7ци и А8.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

абе ... то тука в БГ незнам какво трябва да караш вече за да се открояваш... нагледал съм се на всякакви машини по улиците.. дотолкова че вече наистина нищо не ми прави впечатление... заглеждам само коли като моите, ей така, да видя по-добре ли стоят, по-запазени ли са.. такива неща...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз като стар фен на британското гаражно автомобилостроене не бих се отказал от някой модел на TWR или MARCOS пък нищо, че се срещат под път и над път в BG.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, не разбирам за какво си говорите в тази тема. Някой изобщо гледал ли е клипчето? Какво общо има Бентли-то и свалката? Идеята на клипчето е, че се получава невероятно съвпадение, а самата кола не е толкова интересна.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, не разбирам за какво си говорите в тази тема. Някой изобщо гледал ли е клипчето? Какво общо има Бентли-то и свалката? Идеята на клипчето е, че се получава невероятно съвпадение, а самата кола не е толкова интересна.

:smt017

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

абе ... то тука в БГ незнам какво трябва да караш вече за да се открояваш... нагледал съм се на всякакви машини по улиците.. дотолкова че вече наистина нищо не ми прави впечатление... заглеждам само коли като моите, ей така, да видя по-добре ли стоят, по-запазени ли са.. такива неща...

 

 

C6, hmm... :oops:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

в някакква странна посока тръгна темата, но аз да си кажа че идеята на клипа е просто жестока. евала на руснаците \:D/

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хубаво клипче .... както се казва една съвременна приказка ... и както завършваха руските приказки:

и три дена яли, пили и се веселили.

И аз там бях, пих и ядох, по брадата ми тече, в устата ми не влезе...

 

smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.