Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

първа предавка-фелиция 1.3


Sevi79

Recommended Posts

и на 6 степенната кутия на шкода задната е синхронизирана,както и на мн.други дори и стари,дори и не Ауди-примерно Опел капка

Пак си в грешка. F-28 се монтира на C20let ( вектра,калибра). Покажи ми заводски Опел Кадет-"Капка" с такава кутия.

:lol: Хич не съм в грешка,верно е че се монтира на турбото,но виж сега да уточним.Опел какпка е кадет е,а искаш ли да ти покажа дори и кадет д с такава кутия.Имам в гаража.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

E ако ти си сложил може.Ама говорим заводски на Кадет капка няма.И стига с тия спорове,че ми писва и ме мързи да пиша.Хубаво и опелова кутия има със синхр. задна ,добре.Айде лека...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

E ако ти си сложил може.Ама говорим заводски на Кадет капка няма.И стига с тия спорове,че ми писва и ме мързи да пиша.Хубаво и опелова кутия има със синхр. задна ,добре.Айде лека...

И аз съм за без спорове smile027

ама и Опелите са голяма работа ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.