Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Съвет относно ОК 1 - моля без СПАМ !!!


milefff

Recommended Posts

интересува ме с какво мога да си повдигна колата отпред и отзад?

октавията е хечбек !

и имам няколко въпроси ако може някой да сподели мнение или да даде съвет !

 

може ли да се ползват пружини от комби ? или от комби 4х4 ?

или по общо казано, какви пружини да купя?

с подложки мисля че става но само за отзад..

само с пружините дали ще мина или ще трябва да сменя и амортисьорите ?

 

искам да я повдигна поради няколко причини ..

като най належащите са че е като Сибир навън и коловозите са по големи от на жп линиите и че лятото ще е със 17"

 

ще съм благодарен за вашите съвети !

 

 

П>С> за отпред разбрах прочетох от темата на колегата със втулките , щв се справя с това , интересувам се отзад конкретно за пружините от комби или от октавия 1 (пак комби 4х4) ще сстанат ли >

намерил съм пружини обаче там лошото е че взема ли , няма ресто .т.е. грешни пари в това време не ми се дават !

ще съм благодарен ако не спорите в темата и ако има някой който може да сподели възможно ли е това да каже

поздрави на всички !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

milefff, не знам дали визираш мен "колегата със втулките", но в темата ми за Octavia-та са показани подробно тези втулки и мисля, че те са твоето решение на проблема.

 

отзад:

http://store.picbg.net/pubpic/A8/25/5c2ccd7e31b4a825.JPG

 

Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

благодаря ти колега !

вече са закупени и тампоните за отзад..

само да видим кога ще остане време за монтаж .

може да се заключва !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.