Jump to content

>skoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Ода за дупката


PVV

Recommended Posts

във Варна е ужас,така като гледам Шкодата за събора ще я извадя :lol:

някой минавал ли е по крайезерния-ул.Девня

няма по добра-камионите закъсват там

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Минах от там вчера с окито,ужас.Като гледам ситуацията във Варна с тези дупки,незнам кой и как ще се справи с проблема.Днес в района около "Практикер" бяха посипали дупките с чакъл.А и магистралата до Нови пазар е със огромни дупки.Онзи ден си оправих джантата на камиона- снощи на път за София до бензиностанция "Шел" преди Каспичан отново попаднах в огромна дупка.Резултата пак изкривена джанта. :smt0344 Е не карах аз ,но и на мен можеше да се случи.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

във Варна е ужас,така като гледам Шкодата за събора ще я извадя :lol:

някой минавал ли е по крайезерния-ул.Девня

няма по добра-камионите закъсват там

Днес минах от там имаше паднал в дупката трактор на ВиК, който успя да излезе като си помогна с лопатата на багера отзад. Баси кратерите там е ужас не минавайте!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...На Ботевградско шосе на около 300 м преди караулката на отбивката за Кремиковци на един от мостовете има една не голяма, но много дълбока яма, завършваща с ръб. Всеки Божи ден на най-малко 4 коли услужвам с чука от колата за да си изправят джантите хората. До сега има поне 20 случая на изпочупени лети джанти, гуми на парцал и т.н. Внимавайте колеги!

Намира се ето тук:post-1730-138453185372_thumb.jpg

Вчера беше рекорден ден. 21 коли, 2 буса и 1 камион само от 19.00 до 24.00 ч. Дупката вече прилича на кладенец и е известна сред полицейските и застрахователните среди.
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мишо,там проблема е в самия мост,който си плаче за ремонт на плочата и фугите.

Всяка година ги асфалтират тия дупки и след няколко месеца пак излизат.Причината е в различното температурно

разширение на моста и останалата настилка.Какво друго да очакваме,при положение,че икономисти управляват пътищата! smile175

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И така !

Днес излезе статийката за дупката в местната преса. Не бе това ,което очаквах ,но все пак излезе.

017379235-big.jpg

017379231-big.jpg

В крайна сметка:

1. Полицията уведомена.

2. Общината уведомена.

3. Пътното уведомено няколко пъти от полицията и един път от мен .

4. Застрахователя копира статията и я приложи към документите с цел да си търси парите от отговорните за поддържането на пътя.

В същото време –ДУПКАТА СИ СЕДИ ! -и е по-голяма

Вчера след обяд на злополучното място имаше изоставена баничарка вдигната на крик с липсваща предна лява гума. Завалийката , изглежда е нямал и резервна и беше хукнал да търси гумаджии на стоп. :smt0344

Аз съм дотук. Просто нямам време повече да се занимавам ,пък и не знам ще има ли ефект. Дано само да няма по-тежки случаи от моя докато асфалтират. ](*,)

Колеги, карайте внимателно !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

видимо никой не го интересува тази дупка освен потърпевшите.... а пък тя да беше само тя! на моята улица която носи гордото име "22ри Септември" дупките са взели не един и два картера в плен. тасове и джанти също. от общината отговорът на няколкото писма беше smile045

 

 

явно пред хорския мързел, дебилизъм и непукизъм всеки е безпомощен

 

остава само да се молим, да не се случи нещо сериозно, явно оправия няма :?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво Пламене!

Ако всеки ден има такива статии по вестниците,а и дела мисля ,че работата ще се оправи.Общините ще започнат да сключват договори не с шуро-баджанашки фирми ,а с фирми които наистина имат нужната техника и възможност да подържат пътната настилка в даден участък.

Като сме почнали да си говорим конкретно за дупки,моля ако има компетентни колеги адвокати с дела в транспорта , да дадат някакви съвети( все от някаде трябва да се започне).

Нещата не може така да продължават.Утре това може да се случи и на Вас ,но с фатален край.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво за реакцията на сина, за развоя на събитията, жалко за гумата, загубеното време и нерви...

 

Радвай се, че не са ти се отворили еърбеците, както това стана на една колежка с Пежо 306... Познай дали застрахователите й ги платиха...Познахте :-)

 

Дадоха й някви ~200лв, с които джанти ли да си купи (скъсани на места от изкривяване 2бр.) гуми ли да си купи...еърбеци ли да си купи нови...мдаа...Искаме гладки пътища!

 

P.S. Сега се сещам, че след като два три часа убеждавала КАТ-аджийте да дойдат на място накрая й бяха написали акт за несъобразяване с нещо - пътна обстановка примерно smile049

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.