Jump to content

>skoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Моля за съвет


angel_m

Recommended Posts

Купих Октавия 2.0 ТДИ DSG преди 4 месеца-вече е на 60720 км,колко време мога да закъснея със смяната на маслата ,но да не е много фатално.Благодаря.

Трябва в неделя да дойда да се запознаем.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За да стане фатално бая километри ще трябва на навъртиш. Да речем, че до към 2-3к си е допустимо... въпреки това горещо те съветвам при първа възможност да смениш.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като отидох да записвам час,ги попитах за цените ориентировъчно-510 масла и т.н. и 240 труд.Не се бях подготвил чак така.Имам Фабия,там нещата са корено различни.Мерси за отговора.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

даааааа за съжеление цената е такава само трудът ми се вижда множко.А на мен ми казаха че маслото в DSGто се сменя на 60000км

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз на твое място бих го сменил САМО в оторизиран сервиз.

погледни тук:http://depositfiles.com/en/files/5452520 и тук: http://depositfiles.com/en/files/5452138.

Във втория филм се обяснява принципът на DSG.

Не разбирам немски но ми изглежда доста сложно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси момчета,питах в Еуратек и ми казаха,че до 2000 км. няма проблем.Някой колега от района на Дружба?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.