Jump to content

>skoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Въпрос за ксенон Luxima


radoslv

Recommended Posts

Искам да попитам някои наясно ли е каква е разликата между ксеноните на LUXIMA , и по точно между обикновенните китове и премиума които е малко по скъп. По добър ли е, по силно ли свети? Спрял съм се на 5000К Питам също дали може да се монтира без никъкви проблеми на ОК2 2.0 ТДИ на фарове без лупа. Знам че сега колегите ще ме нахокат че ще си слагам без да имам лупички но в наи скоро време смятам да сложа фарове от Scout .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ами за разлика има разлика в живота на самите ксенони но за цената на скъпия ще си купиш 2 ефтини и се слагат много лесно но трябва да си вземеш електронни баласти иначе ще ти отчита грешка.и да не сложиш лупи пак ще свети.Лупите са да отрязва лъча и да не дразни толкова движещите се срещу теб.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колегите Боби Доктора и vasilisa монтират точно тези . Може да ти излезе при тях по-евтино с монтажа. Пиши им по едно ЛС или им намери телефоните от списъка с телефони и се чуй с тях.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.